Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Lampy zewnętrzne LED

Lampy zewnętrzne LED - czego od nich wymagamy?

Oświetlenie zewnętrzne charakteryzuje się z reguły długotrwałym działaniem. Powinno funkcjonować przez cały czas po zmierzchu ułatwiając nam pracę w obrębie hali produkcyjnej lub umilając czas spędzony w ogrodzie czy na tarasie. Wymagamy więc, by służyło nam jak najdłużej oraz by rozprowadzało jak najjaśniejsze i najprzyjemniejsze światło. Sklep internetowy =mlamp.pl= wprowadza najbardziej korzystne rozwiązania dla zaspokojenia Twojej potrzeby komfortu.

Czy zewnętrzne lampy LED to oszczędność?

Zaopatrując się w tego typu oświetlenie zaoszczędzamy zarówno pieniądze, jak i czas. Częsta wymiana żarówek odeszła już dawno w zapomnienie. Dziś nie musimy martwić się na zapas, kiedy zbliża się termin zastąpienia zużytej nową. Współcześnie zbędne jest rozkręcanie naszej oprawy dla uzupełnienia konstrukcji w działające źródło światła. Moduły oraz diody LED oferują długotrwałe działanie, a najważniejszą ich zaletą jest duża oszczędność energii, zużywają jej znacznie mniej niż tradycyjne źródła światła.

Jakie korzyści płyną z technologii LED w lampach zewnętrznych?

Czołowym aspektem jest w tym przypadku utworzenie jak najdoskonalszej atmosfery oświetleniowej. Nowoczesna konfiguracja zapewnia wyrazistą iluminację na obszarach zaciemnionych. Osiągana przez nią natychmiastowa, stuprocentowa jasność sprawia, że jest wówczas niebywale praktyczna. Oferowane przez =mlamp.pl= oprawy ledowe zaopatrzone są zwykle w dwa czujniki: ruchu oraz zmierzchu. Zastosowana technika zapewnia bezpieczeństwo na terenie posesji, ponieważ lampy wykazują się automatycznym uruchomieniem informującym nas o czyjejś obecności w obrębie wybranej przestrzeni lub aktywują się same podczas zapadania zmroku. Nie przygasają i nie utrudniają nam funkcjonowania w ciemności, bowiem światło utrzymuje stałą moc na otwartej powierzchni. Producenci lamp łączą również oszczędność z funkcjonalnością za pomocą ledowych lamp z dodatkowymi, nowoczesnymi funkcjami takimi jak wbudowana kamera z możliwością połączenia się z telefonem i przesyłania na niego rejestrowany obraz. Oświetlenie z wbudowanym modułem LED rozświetli przestrzeń przyjemnym, chłodnym blaskiem i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Warto także zwracać uwagę na możliwość regulowania kąta padania światła w wybranym modelu. Dzięki niemu możesz dowolnie kierować wydobywanym z wnętrza światłem i eksponować najciekawsze detale Twojego ogrodu.

Na co zwrócić uwagę kupując zewnętrzne lampy z modułem LED?

Oprawy świetlne mające zostać zainstalowane na zewnątrz muszą być przygotowane na warunki atmosferyczne. W podanych parametrach uwzględniony został ich stopień szczelności (IP). Pierwsza cyfra liczby symbolizuje poziom protekcji przed ciałami obcymi oraz pyłem i kurzem, druga natomiast oznacza siłę ochrony przed wilgocią. Zwróć uwagę również na barwę światła konkretnego modelu. Jeśli dodatkowo jest współgra ze ściemniaczem, wtedy masz większą kontrolę nad wydobywanym blaskiem. Różnorodne światło tworzy inny klimat, ciepła barwa wycisza i ułatwia relaks na tarasie lub w ogrodzie, natomiast neutralna i zimna dodają energii i pozwalają na pełne skupienie podczas pracy na świeżym powietrzu. Ważnym aspektem jest również natężenie światła wyrażone w lumenach – ono również decyduje o komforcie użytkowania lampy. Dodatkowo pamiętaj o dobrym umieszczeniu oprawy, aby wydobywany blask nie był skierowany prosto w twarz i nie oślepiał.

Gdzie najlepiej umieścić lampy zewnętrzne LED?

Każdy rodzaj lampy zewnętrznej charakteryzuje się innym przeznaczeniem. Miejsce montażu zależne jest od doboru typu oświetlenia, więc skupmy się na kształcie modeli, aby dobrze dopasować je do różnych powierzchni. W ogrodzie możemy zainstalować słupki do podłoża, które idealnie będą komponowały się wśród traw oraz z kostką brukową rozłożoną na podjeździe. Lampy wiszące zjawiskowo będą prezentowały się w obrębie sadu oraz warzywnika. Kinkiety elewacyjne szczególnie sprawdzą się przy domowym tarasie oraz obok drzwi wejściowych. Oprawy z numeracjami przeznaczone są do umieszczenia na fasadach budynków mieszkalnych, bądź wszelkiego rodzaju ogrodzeniach. Halopaki i projektory natomiast są uniwersalne, mogą znaleźć zastosowanie zarówno w obrębie garażu, jak i w okolicy hurtowni. W ofercie lamp ledowych znajdziesz również oświetlenie solarne , które jest niezwykle funkcjonalne, gdyż nie wymaga podłączenia do żadnego źródła zasilania. W sklepie internetowym =mlamp.pl= prezentujemy także oprawy z czujnikiem zmierzchu, które włączają się automatycznie, kiedy zapada zmrok oraz modele z dodanym sensorem ruchu. Solarne lampy działają dzięki pobieraniu energii słonecznej z naładowanego przez promienie słoneczne akumulatora i pracują bez zarzutów od 8 do 10 godzin dziennie. Należy pamiętać, aby wystawić oprawę prawidłowo, czyli bezpośrednio na słońce. Bardzo ważne jest także oczyszczanie jej z czynników zakłócających, czyli kurzu i brudu, by spełniała w stu procentach swoje zadanie.

Lampy zewnętrzne LED

FILTRUJ Filtry Zwiń filtry

Kolor

Styl

Oświetlenie zewnętrzne

Zakres ceny

Materiał

Wykończenie

Ilość żarówek

Rodzaj żarówki | gwint

Producent

Kształt oprawy

Ilość kloszy

Wysokość

Szerokość / Długość

Regulacja wysokości

Barwa światła

Źródło światła w komplecie

Stopień szczelności

Napięcie

Regulacja kąta światła

Włącznik

Czujnik

Dodatkowe funkcje

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności