Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Kinkiety industrialne

Kinkiety industrialne - dopełnienie aranżacji loftowych

Styl industrialny jest jedyny w swoim rodzaju i bardzo łatwo odróżnić go na tle pozostałych. Widząc kinkiety industrialne na myśl przywodzą nam od razu stare budynki, magazyny czy fabryki. Kolorystyka tego nurtu również nie jest zbyt wyszukana – najczęściej jest to czerń, odcienie miedzi lub rdzy, czyli wszystko to, co kojarzyć ma się z upływem czasu. Jeśli w łatwy sposób chcesz wprowadzić do swoich czterech ścian nieco surowego klimatu, to zapraszamy do przyjrzenia się ofercie =mlamp.pl=, aby znaleźć swój wymarzony produkt.

Gdzie zamontować industrialną lampę ścienną?

Kinkiety industrialne sprawdzają się doskonale zarówno w domowym zaciszu, jak i komercyjnych przestrzeniach. Modne restauracje czy tematyczne hotele mogą przyciągać Klientów niebywałym oświetleniem. Regulowane lampy pozwolą Ci dowolnie ustawiać kąt padania światła tak, aby wyeksponować najciekawsze detale aranżacji.

Prezentowane modele oświetleniowe to dekoracja sama w sobie – nie znajdziesz tu minimalistycznych oczek, spotów czy downlightów. Różnorodne metalowe klatki, przemysłowe kopuły i wysięgniki a nawet kinkiety tworzone na kształt rur to motywy przewodnie tego stylu.

Kinkiety industrialne

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności