Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Kinkiety led

Jakie kinkiety LED wybrać do mieszkania?

Ledowe oświetlenie stało się w ostatnich czasach bardzo modnym wyborem, co zupełnie nas nie dziwi. Jego zalet jest wiele – jest energooszczędne, wygodne i oczywiście przyjazne dla środowiska. Za jego kupnem przemawia również długa żywotność. Możesz odrzucić wszelkie obawy o szybkiej konieczności wymiany całego kinkietu LED – zwykłą żarówkę wymieniałbyś dużo częściej.

Rodzaje ściennych lamp z modułem LED

Ścienne oprawy z wbudowanym modułem ledowym posiadają również wiele funkcji ułatwiających życie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz Twojego domu. Warto oczywiście zwrócić uwagę na podwyższony stopień szczelności – bezpieczeństwo użytkowania jest zawsze na pierwszym miejscu. Czujniki ruchu, zmierzchu oraz produkty oświetleniowe z dodatkowym solarnym panelem będą oszczędzać energię, korzystając z naturalnych źródeł.

W ofercie =mlamp.pl= znajdziesz kinkiety LED w niemal każdym stylu – od minimalistycznych, geometrycznych form, przez kryształowe oprawy ścienne aż po modernistyczne ptaki czy koty. Moduły te są również bardziej bezpieczne dla najmłodszych, a pobudzające wyobraźnię pastelowe modele z pewnością skradną ich serca.

Kinkiety led

FILTRUJ Filtry Zwiń filtry

Kolor

Styl

Oświetlenie wewnętrzne

Zakres ceny

Materiał

Wykończenie

Ilość żarówek

Rodzaj żarówki | gwint

Producent

Kształt oprawy

Ilość kloszy

Wysokość

Szerokość / Długość

Regulacja wysokości

Barwa światła

Źródło światła w komplecie

Stopień szczelności

Napięcie

Regulacja kąta światła

Przewód z wtyczką

Włącznik

Dodatkowe funkcje

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności