Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Kinkiety na elewację budynku

Rodzaje kinkietów na elewację budynku - nowoczesne oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne jest równie ważnym aspektem jak to w naszych wnętrzach. Bezpieczeństwo użytkowania jest na pierwszych miejscu, dlatego wybierając kinkiety na elewację budynku warto zwrócić uwagę na stopień szczelności każdego modelu. Oczywiście im większe IP tym lampa jest bardziej chroniona przed czynnikami zewnętrznymi.

Elewacyjne lampy ścienne - jak wybrać odpowiednie lampy zewnętrzne?

Producenci zachwycają coraz ciekawszymi kinkietami, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dla miłośników nowoczesności oferujemy minimalistyczne oprawy ścienne w formie prostokątów, kostek lub kół. Wolisz wyróżniające się produkty oświetleniowe? Szeroki wachlarz industrialnych latarenek z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Dla fanów funkcjonalnych i ekologicznych rozwiązań mamy lampy solarne, które wykorzystują naturalne źródła światła, a kinkiety na elewację budynku z czujnikami ruchu i zmierzchu sprawią, że chętniej będziesz spędzać czas na świeżym powietrzu również wieczorami. Nowe technologie przenoszą się także w świat oświetlenia – lampy ścienne z głośnikami, funkcjami Bluetooth czy nawet kamerami zdecydowanie ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie.

Kinkiety na elewację budynku

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności