Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Kinkiety z abażurem

Kinkiety z abażurem - eleganckie oświetlenie do mieszkania

Abażury kojarzą się z elegancją i klasą, czyli głównymi motywami stylu klasycznego. Najczęściej łączone są ze złotymi wykończeniami, szkłem czy kryształkami. Światło przechodzące przez delikatny materiał tworzy w wybranym pomieszczeniu wyjątkowy klimat, dlatego szczególnie polecamy kinkiety z abażurem do sypialni lub salonu.

Abażurowe lampy ścienne - jak oświetlić salon i sypialnię?

Połączenia z ledowymi źródłami światła dodają nutę nowoczesności do kinkietów. Coraz częściej także są one regulowane, dzięki czemu stają się bardziej funkcjonalne. Do abażurowych kloszy dodawane są także niewielkie półki na drobiazgi lub telefon, które sprawdzą się doskonale przy łóżku w sypialni. Dla miłośników elegancji w ofercie =mlamp.pl= znajdują się lampy ścienne z motywami kwiatowymi lub plisowanymi materiałami, które oddają doskonale klasyczną stylistykę.

Również Ci, którzy wolą niecodzienne produkty oświetleniowe znajdą tu dla siebie wiele inspiracji. Harmonijkowe wysięgniki, zwierzęce wzory czy nowoczesne pierścienie zmieniają całość w nietuzinkową dekorację, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie.

Kinkiety z abażurem

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności