Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Plafony betonowe

Gdzie najlepiej umieścić betonowe plafony?

Jeśli w oświetleniu lubisz niecodzienne rozwiązania, to w rozbudowanej ofercie =mlamp.pl= znajdziesz plafony betonowe. Pozornie mogą wydawać się zbyt przytłaczające dla wnętrza, jednak w odpowiedniej kompozycji będą niecodzienną dekoracją, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie.

Rodzaje betonowych lamp sufitowych

Naturalna faktura sufitowych lamp sprawdzi się doskonale w nowocześnie urządzonym salonie lub sypialni w stylu industrialnym. W korytarzu z łatwością stworzysz unikatową instalację świetlną złożoną z kilku takich modeli. Jeśli jesteś miłośnikiem odsłoniętych źródeł światła, to klimatyczną żarówką możesz ocieplić wygląd betonowego plafonu i wkomponować go w swoje wnętrza jako dopasowana część większej całości. Proste formy tuby lub kostki zdecydowanie ułatwią Ci aranżację pomieszczenia z tymi produktami.

Sufitowe lampy doskonale odnajdą się w wymagających, komercyjnych wnętrzach takich jak restauracja, biuro czy hotel. Plafony betonowe stworzą niecodzienny klimat, który przyciągnie wielu Klientów zaciekawionych nietypowym oświetleniem.

Plafony betonowe

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności