Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Plafony betonowe

Gdzie najlepiej umieścić betonowe plafony?

Jeśli w oświetleniu lubisz niecodzienne rozwiązania, to w rozbudowanej ofercie =mlamp.pl= znajdziesz plafony betonowe. Pozornie mogą wydawać się zbyt przytłaczające dla wnętrza, jednak w odpowiedniej kompozycji będą niecodzienną dekoracją, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie.

Rodzaje betonowych lamp sufitowych

Naturalna faktura sufitowych lamp sprawdzi się doskonale w nowocześnie urządzonym salonie lub sypialni w stylu industrialnym. W korytarzu z łatwością stworzysz unikatową instalację świetlną złożoną z kilku takich modeli. Jeśli jesteś miłośnikiem odsłoniętych źródeł światła, to klimatyczną żarówką możesz ocieplić wygląd betonowego plafonu i wkomponować go w swoje wnętrza jako dopasowana część większej całości. Proste formy tuby lub kostki zdecydowanie ułatwią Ci aranżację pomieszczenia z tymi produktami.

Sufitowe lampy doskonale odnajdą się w wymagających, komercyjnych wnętrzach takich jak restauracja, biuro czy hotel. Plafony betonowe stworzą niecodzienny klimat, który przyciągnie wielu Klientów zaciekawionych nietypowym oświetleniem.

Plafony betonowe

FILTRUJ Filtry Zwiń filtry

Kolor

Styl

Oświetlenie wewnętrzne

Zakres ceny

Materiał

Ilość żarówek

Rodzaj żarówki | gwint

Producent

Kształt oprawy

Ilość kloszy

Wysokość

Szerokość / Długość

Regulacja wysokości

Źródło światła w komplecie

Stopień szczelności

Napięcie

Regulacja kąta światła

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności