Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Plafony retro

Jak wybrać oświetlenie w stylu retro? Plafony do każdej aranżacji

Stylistyka retro posiada w sobie wiele inspiracji przeszłością. Producenci zazwyczaj wykorzystują tradycyjne odcienie bieli i czerni, ale również pojawiają się pastele. Styl ten kojarzyć się ma z ciepłem i harmonią. Dla miłośników funkcjonalności przedstawiamy regulowane reflektorki, które pozwolą Ci skierować wydobywany blask na poszczególne elementy aranżacji aby je wyeksponować.

Gdzie najlepiej umieścić plafony retro?

W szerokiej gamie plafonów retro oferowanych przez =mlamp.pl= znajdziesz również metalowe klatki, które posiadają całkowicie odsłonięte źródło światła. Dzięki temu możesz samodzielnie wybrać kształt pasującej żarówki aby stworzyć wyjątkowo przytulny klimat. Delikatne kolory sprawdzają się również w pokojach naszych najmłodszych. Regulowany plafon retro w różowym lub niebieskim kolorze z pewnością przypadnie do gustu dziecka i umili mu wieczorne zabawy lub czytanie książki.

Jeśli chcesz ocieplić klimat swojego wnętrza w stylu retro najlepiej wykorzystać do tego drewniane elementy. W połączeniu z drucianymi klatkami takie modele będą nie tylko rozprowadzać przyjemny klimat, ale również spełnią funkcję nietypowej dekoracji.

Plafony retro

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności