Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Oświetlenie wnętrz komercyjnych | przemysłowe

Przy aranżowaniu wnętrz komercyjnych należy pamiętać o obowiązujących zasadach rozświetlenia przestrzeni publicznych. W naszych domach dobieramy oświetlenie według naszych potrzeb, jednak w restauracjach, hotelach czy biurach musimy zadbać także o współpracowników czy Klientów. W ofercie sklepu internetowego =mlamp.pl= znajdziesz różnorodne modele lamp wiszących, sufitowych, ściennych oraz biurkowych, które odmienią charakter Twojego pomieszczenia i wprowadzą w nim niepowtarzalny klimat.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia do wnętrz komercyjnych?

W hotelowych korytarzach możesz wykorzystać ciepłą barwę światła, która wyciszy i odpręży, ale przy recepcji lepiej wykorzystać neutralną bądź zimną barwę, która wyeksponuje to najważniejsze miejsce w całym budynku. W pokojach wybierz dekoracyjne lampy wiszące, które połączysz z ciepłym światłem lampek biurkowych – dzięki temu w łatwy sposób możesz stworzyć unikatową iluminację świetlną doskonałą do relaksu.
W restauracjach oświetlenie działa na podobnych zasadach – ciepłe odcienie na sali stworzą klimatyczną aurę, przy której chętnie będą spędzać czas Twoi Goście. Pamiętaj również o równomiernie rozświetlonej przestrzeni, aby nie było w niej nieprzyjemnie zaciemnionych miejsc, które Klienci mogliby omijać.
W halach produkcyjnych, magazynach, biurach czy nawet gabinetach lekarskich najlepiej sprawdzi się barwa zimna lub mieszana z neutralną. Takie światło działa pobudzająco i doskonale odzwierciedla naturalne kolory. Ciągła praca przy biurku może być męcząca nie tylko dla naszego kręgosłupa, ale również dla wzroku, dlatego trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie, które pozwoli odpocząć naszym oczom, ale nie sprawi że będziesz robił się senny.

Oświetlenie przemysłowe, jak wybrać?

Oprócz omówionej już barwie światła, drugim najważniejszym aspektem w przestrzeniach komercyjnych jest wysokość pomieszczenia. To głównie od tego zależy, jakie lampy powinieneś zamontować, aby poprawić funkcjonalność wybranego obiektu. W gabinecie stomatologicznym czy nawet u fryzjera często jesteśmy zmuszeni do skierowania naszego wzroku w górę, a nie chcemy zostać oślepieni przez skupione światło o dużym natężeniu, więc jeśli sufit jest dość nisko, najlepiej zastosować oprawy z osłoniętym źródłem światła, lub wybrać regulowane modele, które skierujesz w odpowiednie miejsca. Przy wysokich sufitach masz większą dowolność, ale zasada jest taka sama – ostre światło nie może świecić wprost na twarze Klientów, aby nie sprawiać dyskomfortu.
Należy również pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu opraw na większej przestrzeni. Jeśli między poszczególnymi źródłami światła będą zbyt duże odstępy, wtedy powstaną zaciemnione obszary, które nie będą wyglądały estetycznie oraz mogą narażać nasze oczy na nagłe zmiany oświetlenia. Ustawienie lamp zbyt blisko siebie może skutkować za bardzo rozjaśnioną przestrzenią (tak, to również się często zdarza), która może nawet powodować złe samopoczucie i nasz wzrok może się pogorszyć.

Dodatkowe funkcje w lampach przemysłowych

Sklep internetowy =mlamp.pl= stawia na pierwszym miejscu estetykę wykonania oraz funkcjonalność, dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opraw, które posiadają najnowocześniejsze funkcje usprawniające użytkowanie wybranego pomieszczenia.
Zmiana barw RGB pozwala wybranej lampie świecić na różne kolory, dzięki temu jest ona nie tylko praktyczna, ale również przyciągająca wzrok. Z łatwością stworzysz w pomieszczeniu przyjemny, intrygujący klimat, który odmieni wygląd Twojego salonu lub biura.
Wbudowany ściemniacz pozwala płynnie zmieniać natężenie światła, dzięki czemu oprawa może być wykorzystywana zarówno w biurze, jak i salonie spa. Moduł ten umożliwia Ci funkcjonalne korzystanie z zaledwie jednej lampy na wiele sposobów.
Sterowanie pilotem zdecydowanie ułatwi Ci kontrolę nad światłem na odległość. Ta funkcja sprawdzi się również na halach produkcyjnych lub w biurowcach, ponieważ nie będziesz musiał szukać włącznika na ścianie, aby wyłączyć oświetlenie – zrobisz to za pomocą jednego niewielkiego urządzenia.
Biurkowe lampki mają często wbudowany port USB, który umożliwia podłączenie oprawy do prądu lub ładowanie za jej pomocą telefonu. Jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie szczególnie w biurach, gdzie wszystko musisz mieć pod ręką aby sprawnie wykonywać powierzone zadania. Dodatkowo możliwość łatwej regulacji kąta światła pozwala Ci kierować blaskiem w dowolną stronę, aby dopasować światło do własnych preferencji w danym momencie.

Oświetlenie wnętrz komercyjnych | przemysłowe

FILTRUJ Filtry Zwiń filtry

Zakres ceny

Oświetlenie wewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne

Producent

Kolor

Wykończenie

Materiał

Styl

Kształt oprawy

Stopień szczelności

Ilość żarówek

Ilość kloszy

Rodzaj żarówki | gwint

Źródło światła w komplecie

Barwa światła

Napięcie

Regulacja kąta światła

Regulacja wysokości

Wysokość

Szerokość / Długość

Włącznik

Przewód z wtyczką

Dodatkowe funkcje

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności