Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy z czujnikiem / sensorem ( ilość produktów: 61 )

( ilość produktów: 61 )
Pokaż tylko
Cena
-
Kolor
Materiał
Wykończenie
Ilość żarówek
Rodzaj żarówki | gwint
Producent
Kształt
Styl
Kategorie
Ilość kloszy
Regulacja wysokości
Wysokość
Szerokość
Długość
Źródło światła w komplecie
LED
Możliwość ściemniania
Stopień szczelności (IP)
Napięcie
Barwa światła
Regulacja kąta światła
Przewód z wtyczką
Włącznik
Klasa energetyczna
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Gdzie najlepiej sprawdzi się lampa z czujnikiem?

Oświetlenie zewnętrzne zainstalowane na posesji ma zagwarantować nam jak najlepszą widoczność wieczorem i po zmroku. Jednak nie jest to jedyny uwzględniany zwykle aspekt podczas wyboru poszukiwanej oprawy. Montując produkt z czujnikiem chcemy, by tego typu lampa stanowiła ochronny element wyposażenia oraz ułatwiała nam odpoczynek i pracę. Każdy z nas na pierwszym miejscu stawia pewne, praktyczne zastosowanie oraz własne bezpieczeństwo. Lampę z czujnikiem zamontuj przed domem, tarasem, altanką lub w okolicy schodów, gdzie ułatwi Ci poruszanie się po posesji bez poszukiwania ściennych włączników. Na podjeździe i ścieżce, wydzielając miejsce ruchu, abyś nie uszkodził ulubionych roślin w pobliżu. Kiedy chcemy wieczorem spędzić czas w ogrodzie lub na tarasie lampa z czujnikiem pozwoli Ci skupić się na relaksie. Powinna znajdować się również w okolicy garażu, ułatwiając wyjeżdżanie lub wjeżdżanie pojazdem. Sprawdzają się także w miejscu składowania towarów, czyli między innymi na halach produkcyjnych lub ciągach komunikacyjnych w firmie. Musi zapewnić możliwie dostateczną dostrzegalność podczas funkcjonowania na dworze w porach nocnych.

Automatycznie rozświetlaj swój ogród dzięki oświetleniu sensorowemu

Lampy czujnikowe są popularnym wyborem w dzisiejszych czasach zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i komercyjnych. Osiągają podczas uruchomienia natychmiastowe 100% jasności. Ta funkcja informuje nas poprzez swoje działanie, gdy ktoś pojawia się na naszej posesji. Zazwyczaj posiadają również możliwość regulacji kąta światła oraz opcję ustawienia czasu świecenia, dzięki czemu możesz dostosować wybrany model odpowiednio do swoich wymagań.

Jak działają czujniki w lampach zewnętrznych?

Każda oprawa z detektorem ruchu posiada swój zakres działania, warto zwrócić na niego szczególną uwagę przy planowaniu aranżacji posesji - unikniesz zbyt intensywnego oświetlania lub pozostawienia zaciemnionych miejsc. Wbudowany sensor wykrywa ruch i zapala światło, to zdecydowanie wygodne rozwiązanie szczególnie przy rozbudowanych ogrodach. Czujnik zmierzchu działa na podobnej zasadzie, tylko czynnikiem uruchamiającym lampę będzie zachodzące słońce. Pamiętaj tylko, aby nie umieścić lampy w zacienionym miejscu, ponieważ wtedy może się niepotrzebnie uruchamiać również w ciągu dnia.

Zewnętrzne oprawy z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Sklep internetowy =mlamp.pl= zdecydowanie ułatwi Ci funkcjonalne oświetlanie posesji wprowadzając do swojej oferty czujniki ruchu i zmierzchu w takich modelach jak: projektory i naświetlacze LED, które pozwolą Ci wyeksponować architektoniczne aspekty Twojego domu, oprawy wpustowe, które stosowane są zazwyczaj przy zadaszeniach oraz na podjazdach, ponieważ rozpraszają delikatne światło bez oślepiania, ścienne oraz stojące lampy ogrodowe do oświetlania ścieżek i roślin, lampy solarne wychwytujące energię słoneczną i magazynujące ją w swych akumulatorach, dzięki czemu zwiększysz swoje oszczędności. Wyróżniamy również kinkiety, które z pewnością zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa, ponieważ są nowoczesną technologią. W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy lampy z wbudowaną kamerą z jakością obrazu HD, sterowane za pomocą telefonu, możesz więc swobodnie kontrolować sytuację, np. sprawdzając kto znajduje się w pobliżu, modele z wbudowanym głośnikiem oraz mikrofonem, czujnikiem ruchu, a więc jest aktywowana zawsze wtedy, kiedy zlokalizuje czyjąś obecność.

Jak zadbać o zewnętrzne lampy z czujnikiem?

Najbardziej istotną właściwością wymienianą w opisach lamp zewnętrznych jest przede wszystkim podwyższony stopień szczelności. Klasę odporności zazwyczaj opisuje się skrótem IP, zwykle w wyrobach wewnętrznych standardowo określana jest jako IP20, więc im większa podana wartość, tym bardziej wytrzymała jest oprawa. Aby jak najdłużej cieszyć się funkcjonalnością upewnijmy się więc, czy wybrany przez nas model jest jak najlepiej skonstruowany. Odpowiednio dobrany produkt zagwarantuje Ci zabezpieczenie przed wilgocią. Opady atmosferyczne nie są sprzymierzeńcami lamp jeśli chodzi o ich długotrwałe działanie, określmy więc, czy do podłączenia lub umieszczenia nie jest wtedy potrzebne miejsce zadaszone. Dostawanie się ciał obcych, czyli owadów i pyłu również nie będzie dobrze wpływało na jej przeznaczenie, zatem zwracajmy szczególną uwagę na solidne wykonanie oraz na wyznaczenie według siebie pasującej lokalizacji, na której lampa spełni swoje zadanie.

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep może lepiej działać oraz w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.
Ok, rozumiem
pixel