Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy z czujnikiem / sensorem

( ilość produktów: 60 )
Pokaż tylko
Kolor
Kategoria
Styl
Cena
-
Materiał
Wykończenie
LED
Kształt
Barwa światła
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Możliwość ściemniania
Rodzaj żarówki | gwint
Producent
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Gdzie najlepiej sprawdzi się lampa z czujnikiem ruchu?

Oświetlenie zewnętrzne zainstalowane na posesji ma zagwarantować nam jak najlepszą widoczność wieczorem i po zmroku. Jednak nie jest to jedyny uwzględniany zwykle aspekt podczas wyboru poszukiwanej oprawy. Montując produkt z czujnikiem chcemy, by tego typu lampa stanowiła ochronny element wyposażenia oraz ułatwiała nam odpoczynek i pracę. Każdy z nas na pierwszym miejscu stawia pewne, praktyczne zastosowanie oraz własne bezpieczeństwo. Lampę z czujnikiem zamontuj przed domem, tarasem, altanką lub w okolicy schodów, gdzie ułatwi Ci poruszanie się po posesji bez poszukiwania ściennych włączników. Lampy z czujnikiem ruchu zewnętrzne umieszczone na podjeździe i ścieżce, wydzielają miejsce ruchu, abyś nie uszkodził ulubionych roślin w pobliżu. Kiedy chcemy wieczorem spędzić czas w ogrodzie lub na tarasie, lampa z czujnikiem pozwoli Ci skupić się na relaksie. Powinna znajdować się również w okolicy garażu, ułatwiając wyjeżdżanie lub wjeżdżanie pojazdem. Sprawdzi się także w miejscu składowania towarów, czyli między innymi na halach produkcyjnych lub ciągach komunikacyjnych w firmie. Musi zapewnić możliwie dostateczną dostrzegalność podczas funkcjonowania na dworze w porach nocnych. Kinkiet z czujnikiem ruchu włączy się automatycznie, dzięki czemu ułatwisz sobie poszukiwanie kluczy w torebce i otwieranie drzwi. Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu są więc niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni poza domem.

Oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem ruchu i energooszczędnym modułem LED

Technologia LED zastosowana w lampach zewnętrznych to bardzo ekologiczne rozwiązanie. Ledowe źródła światła mają zdecydowanie dłuższą żywotność, więc nie musisz przejmować się wymianą żarówek. Dzięki temu generujesz mniej odpadów. Ledy zużywają także mniej prądu, dzięki czemu Twoje rachunki za prąd będą mniejsze. Wchodząc na swoją posesję po zmroku światło rozbłyśnie swoją pełną mocą - co jest bardzo bezpieczną koncepcją. Nie musisz czekać, aż zwykłą żarówka się nagrzeje, dzięki czemu możesz zminimalizować ryzyko na przykład potknięcia się na ścieżce prowadzącej do domu.

W jakich lampach zewnętrznych zastosowany jest czujnik ruchu?

Zewnętrzne oświetlenie z czujnikiem ruchu jest nieodłącznym elementem perfekcyjnego wystroju tarasów oraz altan, ale także niezwykle funkcjonalne w garażach. Możesz je umiejscowić gdzie tylko chcesz - na przykład przy ścieżce, która ułatwi Ci drogę do domu. Zewnętrzne lampy z czujnikiem ruchu podwyższony stopień szczelności nawet do IP65. Oznacza to, ze lampa jest niezwykle wytrzymała i odporna na różne warunki pogodowe. Zewnętrzne oświetlenie z czujnikami wykrywającymi ruch to bardzo uniwersalne rozwiązanie, ponieważ możesz tak naprawdę oświetlić każdy wybrany punkt na poza domem - sprawdź sam!

 • Elewacyjne kinkiety z czujnikiem ruchu na ścianę domu

  Świetnie sprawdzą się do oświetlenia drzwi wejściowych, dzięki czemu nie musisz już szukać kluczy w ciemnościach. Dodatkowo, lampa elewacyjna zawsze zapali się, gdy ktoś zbliży się, co może odstraszyć nieproszonych gości. Dobrze sprawdzi się też przy wjeździe do garażu - sensor wyczuje ruch i światło zapali się, gdy będziesz wracać z wieczornej wycieczki. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu bez wątpienia ułatwi Ci także znalezienie kluczy i otwarcie drzwi.
 • Zewnętrzne lampy sufitowe z czujnikiem ruchu/sensorem

  Jest to alternatywa do kinkietów, o ile wejście do Twojego domu jest zadaszone. Umieszczone na suficie ułatwią Ci otwarcie drzwi - teraz bez problemu trafisz kluczem do zamka. Niektóre modele plafonów z czujnikiem ruchu możesz zainstalować także na ścianie garażu, co pozwoli Ci na łatwiejsze i bezpieczniejsze parkowanie, gdy tylko zapadnie zmrok.
 • Stojące oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem ruchu do ogrodu

  Twój ogród rozbłyśnie dzięki stojącym lampom wyposażonym w czujnik ruchu. Możesz też zastosować je przy ścieżce do domu. Droga będzie idealnie rozświetlona, a ogród wspaniale podkreślony. Za dnia natomiast Twoja posesja zyska niebanalną dekorację, jak lampy z czujnikiem ruchu zewnętrzne.
 • Ogrodowe lampy solarne z czujnikiem ruchu

  Solarna lampa z czujnikiem ruchu to niezwykle przyjazny środowisku sposób na oświetlenie ogrodu, balkonu czy tarasu. Oświetlenie solarne z czujnikiem ruchu zapali się tylko wtedy, gdy wyczuje ruch, natomiast nie pobierze prądu - wystarczą im jedynie promienie słoneczne.
 • Halopaki z czujnikiem ruchu

  Naświetlacze charakteryzuje szeroki kąt padania światła, toteż świetnie nadają się do oświetlenia większej powierzchni - placów, parkingów, parków lub boisk sportowych. Bez problemu możesz zastosować je także do oświetlania elewacji, aby podkreślić walory Twojej posesji.

Automatycznie rozświetlaj swój ogród dzięki oświetleniu sensorowemu

Lampy czujnikowe są popularnym wyborem w dzisiejszych czasach zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i komercyjnych. Osiągają podczas uruchomienia natychmiastowe 100% jasności. Ta funkcja informuje nas poprzez swoje działanie, gdy ktoś pojawia się na naszej posesji, dlatego warto, by lampa elewacyjna z czujnikiem ruchu znalazła się przed drzwiami do naszego domu. Zazwyczaj posiadają również możliwość regulacji kąta światła oraz opcję ustawienia czasu świecenia, dzięki czemu możesz dostosować wybrany model odpowiednio do swoich wymagań.

Jak działają czujniki w lampach zewnętrznych?

Każda oprawa z detektorem ruchu posiada swój zakres działania, warto zwrócić na niego szczególną uwagę przy planowaniu aranżacji posesji - unikniesz zbyt intensywnego oświetlania lub pozostawienia zaciemnionych miejsc. Wbudowany sensor wykrywa ruch i zapala światło, to zdecydowanie wygodne rozwiązanie szczególnie przy rozbudowanych ogrodach. Czujnik zmierzchu działa na podobnej zasadzie, tylko czynnikiem uruchamiającym lampę będzie zachodzące słońce. Twój ogród zyska rewelacyjną ozdobę, a w tej roli perfekcyjnie sprawdzi się lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Pamiętaj tylko, aby nie umieścić lampy w zacienionym miejscu, ponieważ wtedy może się niepotrzebnie uruchamiać również w ciągu dnia.

Zewnętrzne oprawy z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Sklep internetowy z oświetleniem =MLAMP.pl= zdecydowanie ułatwi Ci funkcjonalne oświetlanie posesji wprowadzając do swojej oferty czujniki ruchu i zmierzchu w takich modelach jak: projektory i naświetlacze LED, które pozwolą Ci wyeksponować architektoniczne aspekty Twojego domu. Znajdziesz także oprawy najazdowe, które stosowane są zazwyczaj przy zadaszeniach oraz na podjazdach, ponieważ rozpraszają delikatne światło bez oślepiania. Ścienne oraz stojące lampy ogrodowe do oświetlania ścieżek i roślin, lampy solarne wychwytujące energię słoneczną i magazynujące ją w swych akumulatorach, dzięki czemu zwiększysz swoje oszczędności. Wyróżniamy również kinkiety, które z pewnością zapewnią Ci poczucie bezpieczeństwa, ponieważ są nowoczesną technologią. W naszej rozbudowanej ofercie posiadamy lampy z wbudowaną kamerą z jakością obrazu HD, sterowane za pomocą telefonu, możesz więc swobodnie kontrolować sytuację, np. sprawdzając kto znajduje się w pobliżu, modele z wbudowanym głośnikiem oraz mikrofonem, czujnikiem ruchu, a więc jest aktywowana zawsze wtedy, kiedy zlokalizuje czyjąś obecność. Lampa z czujnikiem zmierzchu włączy się natomiast wtedy, gdy sensory wyczują niedostateczna ilość światła. Dlatego ważne jest, by tego typu lampy umieszczać w nasłonecznionych miejscach.

Jak zadbać o zewnętrzne lampy z czujnikiem?

Lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu, jak każda inna powinna być odpowiednio zadbana, aby służyła nam jak najdłużej. Najbardziej istotną właściwością wymienianą w opisach lamp zewnętrznych jest przede wszystkim podwyższony stopień szczelności. Klasę odporności zazwyczaj opisuje się skrótem IP, zwykle w wyrobach wewnętrznych standardowo określana jest jako IP20, więc im większa podana wartość, tym bardziej wytrzymała jest oprawa. Aby jak najdłużej cieszyć się funkcjonalnością upewnijmy się więc, czy wybrany przez nas model jest jak najlepiej skonstruowany. Odpowiednio dobrany produkt zagwarantuje Ci zabezpieczenie przed wilgocią. Opady atmosferyczne nie są sprzymierzeńcami lamp jeśli chodzi o ich długotrwałe działanie, określmy więc, czy do podłączenia lub umieszczenia nie jest wtedy potrzebne miejsce zadaszone. Dostawanie się ciał obcych, czyli owadów i pyłu również nie będzie dobrze wpływało na jej przeznaczenie, zatem zwracajmy szczególną uwagę na solidne wykonanie oraz na wyznaczenie według siebie pasującej lokalizacji, na której lampa spełni swoje zadanie.

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep może lepiej działać oraz w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.
Ok, rozumiem
pixel