Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Oświetlenie sklepowe / do sklepu

( ilość produktów: 5189 )

Lampy sklepowe ? pokaż towary w lepszym świetle

Oświetlenie do sklepu powinno być funkcjonalne, uniwersalne i doskonale oświetlać przestrzeń. Wyraźne eksponowanie produktów jest bardzo istotne, ponieważ klienci dokonując wyboru polegają głownie na zmyśle wzroku. Jeśli coś jest dobrze widoczne i zaakcentowane ? zwiększa się szansa na zakup.

Jaki rodzaj oświetlenia zastosować w sklepie?

Światło to dobry sposób na pokazanie artykułów promocyjnych, świetnym pomysłem będzie zatem oświetlenie punktowe. Kierunkowe minimalistyczne spoty i miejscowe downligty sprawdzą się w tej roli idealnie. Możesz także zamontować reflektorki kierunkowe na szynoprzewodach. Są uniwersalne i ciekawie wkomponują się nowoczesne i minimalistyczne pomieszczenia sklepowe. Zastanów się nad lampami z neutralną barwą światła ledowego. Pokażesz towary w ich prawdziwej barwie, dzięki czemu klienci będą bardziej pewni swojego wyboru i z zadowoleniem wrócą do Ciebie ponownie.

Jak dobrać właściwe oświetlenie na witrynę sklepową i kasę?

Oświetlenie towarów jest niezwykle ważne, ale co z pozostałymi miejscami? Możesz zapewnić pracownikom lepsze warunki pracy dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Najlepiej sprawdzą się sufitowe plafony nad kasę. Klient będzie miał większy komfort podczas szukania drobnych, a pracownik ? zmniejszy się szansa na jego pomyłkę. Do witryn sklepowych możesz zastosować taśmy LED i punktowe oczka halogenowe. Z pewnością zwróci to uwagę klientów i zwiększy szansę na dokonanie zakupu.

pixel