Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Żarówki z czujnikiem zmierzchu

( ilość produktów: 5 )

Żarówki z czujnikiem zmierzchu - dowiedz się, dlaczego warto je wybrać!

Żarówka LED jest produktem, który wyposażony został w wiele funkcji. Wśród najważniejszych to zapewnienie odpowiedniego światła. Żarówki LED mogą również wprowadzać do wnętrza, na taras nutę elegancji.

Coraz więcej dostępnych na rynku żarówek do zastosowania na zewnątrz występują w wariancie z czujnikiem zmierzchu. To bardzo dobre rozwiązanie, które niesie moc zalet. Do najważniejszych należą: spora oszczędność energii i duża wydajność, trwałość. Żarówki, które mają wbudowany czujnik prezentują się efektownie i mogą stanowić dodatkową dekorację domu.

Żarówki z czujnikiem zmierzchu i jej działanie

Źródła światła wyposażone w czujniki zmierzchu i ruchu to bardzo dobre rozwiązanie. Nie każdy wie, ale tego rodzaju źródła światła nie są klasycznymi żarówkami. Określane są przez specjalistów, jako specjalne diody LED (to one współpracują z czujnikiem i elektroniką). Oczywiście w języku potocznym spotykamy się z nazwą żarówki LED z czujnikiem zmierzchu czy ruchu.

Jak działa żarówa LED ze wbudowanym czujnikiem zmierzchu? Sam mechanizm pracy nie różni się niczym od żarówki z czujnikiem ruchu. Różnica polega tylko na tym, że czujnik zmierzchu wykrywa nie ruch, ale zmniejszające się natężenie światła. Jeśli spada ono poniżej określonego poziomu, żarówka z czujnikiem zmierzchu zaczyna świecić. Natomiast, gdy natężenie oświetlenia powoduje całkowite odcięcie prądu wynikające ze zwiększanie natężenia światła, wygasa.

Żarówki z czujnikiem zmierzchu - rodzaje

Na rynku dostępny jest szeroki wybór żarówek z czujnikiem zmierzchu i ruchu. Możemy spotkać klasyczne świetlówki, halogeny, ale też żarówki LED. Ostatnia pozycja cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Jest to kwestia energooszczędności, ale też trwałości.

Bez względu na to, jakie źródło światła wybierzemy, należy zwrócić uwagę na szereg parametrów. To, dzięki nim istnieje możliwość idealnego dopasowania żarówki do naszej posesji. Wybierając żarówkę, zwróć w szczególności uwagę na następujące cechy:

  • barwa światła,
  • moc,
  • jakość wykonania.

Poniżej omówimy szczegółowo najważniejsze parametry, dzięki czemu wybór żarówki nie będzie wyzwaniem.

Barwa światła w żarówkach z czujnikiem zmierzchu

Barwa światła to jeden z podstawowych parametrów, który powinien być uwzględniany podczas zakupu. Na rynku dostępne są żarówki, które występują w trzech wariantach: zimna barwa światła, ciepła i neutralna. Pamiętaj, że podczas wyboru żarówki z konkretną barwą światła, uwzględnij miejsce, gdzie ma być przeznaczona. Najlepszym wyborem będzie światło neutralne, gdyż jest najbardziej zbliżone do światła dziennego.

Moc elektryczna

Moc elektryczna to kolejny parametr wpływający na to, jakie oświetlenie zapewni nam dana żarówka. Wybierając modele LED, należy zwrócić na wartość, jaką są Lumeny. To one określają, jakie zużycie prądu będzie mieć konkretna żarówka.

Czas działania żarówek z czujnikiem zmierzchu

Czas działania żarówek LED z czujnikiem ruchu, czy też zmierzchu mają określony czas pracy i reakcji. Wybierając żarówki, warto zwrócić uwagę na ten detal. Przykładowo żarówki z czujnikiem ruchu uruchamiają się po określonym czasie. W większości oferowanych żarówek jest to kilka sekund.

Żarówki z czujnikiem zmierzchu - wybierz obszar montażu

Żarówki, które mają wbudowany czujnik zmierzchu czy też ruchu pełnią wiele funkcji. Przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo podczas poruszania się na posesji. Ponadto żarówka z czujnikiem ruchu działa odstraszająco. Wobec tego, jak energooszczędne są teraz żarówki LED wielu właścicieli decyduje się na włączenie ich na stałe.

Wybierając żarówki LED z czujnikiem zmierzchu lub ruchu, wybierz dokładnie ich umieszczenie. Warto jest zamontować żarówkę przy wejściu do domu, garażu, ale też na ogrodzie. Montaż powinien uwzględniać budowę domu, ale też indywidualne preferencje.

Żarówki z czujnikiem zmierzchu i ruchu od =MLAMP.pl=

Sklep internetowy z lampami MLAMP.pl to miejsce stworzone z myślą o osobach, które poszukują nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań do domu, biura czy też na taras. Asortyment obejmuje lampy, żarówki klasyczne, LED. W ofercie znajdują się również żarówki ozdobne. Każdy klient odwiedzający nasz sklep, wybierze produkty spełniające indywidualne oczekiwania.

Poszukujesz oświetlenia do zastosowania na zewnątrz? Nasza propozycja brzmi: żarówki LED, które mają wbudowany czujnik zmierzchu i ruchu. To produkty cieszące się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Wynika to z oszczędności, trwałości, ale też funkcjonalności.

Proponowane przez nasz sklep żarówki LED z czujnikiem zmierzchu lub ruchu pochodzą od następujących marek: Milagro, Eko - Light i Polux. Różnią się między sobą kształtem, mocą, szerokością, a także barwą światła. Kategoria obejmuje żarówki, które mają wbudowany czujnik ruchu lub zmierzchu. Ciekawą propozycją jest żarówka marki Polux, która ma wbudowane oba czujniki. W jednym produkcie otrzymujemy produkt, gwarantujący bezpieczeństwo i funkcjonalność. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z całą ofertą. W przypadku pytań skontaktuj się z nami!

pixel