Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy zewnętrzne dekoracyjne

( ilość produktów: 524 )

Funkcjonalne lampy dekoracyjne do Twojego ogrodu

Powszechnym, nowoczesnym rozwiązaniem spełniającym swoje zadanie w podwórkach, ogrodach, na działkach, a nawet na balkonie jest lampa solarna . Wystawiona za dnia naładowuje się poprzez kumulowanie energii słonecznej. Czas pracy wmontowanego akumulatora urządzenia stanowi przeciętnie do ośmiu godzin, a więc wystarcza mu mocy na czas trwania pory nocnej. Oprawy tego typu często posiadają wbudowany sensor ruchu oraz detektor zmierzchu , które uruchamiają się wtedy, kiedy wyczują czyjąś obecność w pobliżu i gdy na zewnątrz zaczyna się ściemniać. Ciekawą propozycją są również przenośne lampy z akumulatorem ładowanym poprzez port USB. Nie potrzebują zasilania elektrycznego, co czyni je niebywale nowatorskimi oraz praktycznymi. Z łatwością będą stanowiły element zdobniczy przestrzeni. Niektóre modele można zawiesić oraz przymocować za pomocą haka lub podobnego uchwytu w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

Energooszczędne lampy dekoracyjne z technologią LED

Oświetlenie LED stanowi przewagę, jeśli chodzi o jego zastosowanie w codzienności. Wykazuje się dłuższą żywotnością w stosunku do pozostałych źródeł światła. Niebywała trwałość diod sprawia, że nie musimy martwić się na zapas o najbliższy termin wymiany żarówki. Wnioskując zatem jest też ekologiczne, gdyż nie generuje odpadów, a co za tym idzie pozwala chronić środowisko. Oprawy tego rodzaju nie nagrzewają się tak, jak tradycyjne źródła światła, co czyni je również niezagrażającymi otoczeniu. Mimo to natychmiastowo osiągają stuprocentową jasność za sprawą zainstalowanych w nich czujników. Podsumowując, bezapelacyjnie zapewniają komfort użytkowania oraz poczucie bezpieczeństwa.

Jak dobrać odpowiedni styl oświetlenia zewnętrznego?

Projektanci mają współcześnie pokaźne pole do popisu jeśli chodzi o konstruowanie lamp. Szeroki wybór materiałów, różnorodna gama kolorystyczna oraz postęp technologiczny zapewnia obecnie rozbudowaną dostępność produktów. W lampach dekoracyjnych często stosowana jest funkcja zmiany barw RGB. Poprzez samodzielny dobór koloru iluminacji możemy zręcznie dopasować je do tonacji otoczenia. Opcja wyboru odcieni oraz ciepła barwy światła występuje w nowoczesnych modułach LED. Takie oświetlenie outdoor sprawdzi się doskonale na tarasie, altance czy nawet balkonie, tworzą wyjątkowy klimat wieczorami. Inspirującą propozycją są również projektory laserowe, znajdujące zastosowanie podczas wszelkiego rodzaju imprez w plenerze. Zazwyczaj posiadają kolorowe diody lub funkcję zmiany barwy światła. Unikatowość jest dzisiaj w modzie. Modernistyczne, gabarytowe lampy o minimalistycznej kolorystyce komponują się niemalże z każdym stylem terenu. Oprawy zewnętrzne cechujące się sporymi wymiarami prezentują się nadzwyczajnie, akcentując efektywnie zieleń lub pobliskie dekoracje ogrodowe. Mlecznobiałe kule montowane do podłoża sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i komercyjnych takich jak tematyczne restauracje czy hotele. W rewelacyjny sposób oświetlą krzewy, osobliwie podkreślą piękno rabat kwiatowych oraz stworzą magiczny klimat przy przydomowym oczku wodnym.

Wyeksponuj swój ogród dzięki dekoracyjnym lampom

Oprawy świetlne mające zostać zainstalowane na zewnątrz muszą być przygotowane na warunki atmosferyczne. Należy uwzględnić więc, w jakim położeniu znajdzie się wybrany przez nas model lampy oraz z jakich materiałów został wykonany. Dodatkowo zaplanuj wcześniej rozmieszczenie opraw na swojej posesji, aby stanowiły spójną całość z pozostałymi elementami oświetleniowymi. Oferowane przez =MLAMP.pl= stojące kule sprawdzą się doskonale wśród niewielkich roślin lub otaczając taras, tworząc przytulny klimat doskonały do wieczornego odpoczynku. Przenośne oprawy dekoracyjne możesz w dowolnej chwili przemieścić, dlatego z łatwością będziesz mógł całkowicie zmieniać stylistykę swojego ogrodu bez obaw o konieczność zmiany oświetlenia. Dzięki niezwykłym barwom i efektom świetlnym lampy ogrodowe same w sobie są interesującym elementem otoczenia wokół domu, podkreślając jego indywidualny charakter i upiększając jego wygląd.

pixel