Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy z klipsem

( ilość produktów: 34 )

Lampa z klipsem ? wygodne rozwiązanie dla małych biurek

Lampa z klipsem na biurko to bardzo dobra alternatywa dla klasycznych opraw. Nie zajmuje miejsca i jest bardzo łatwa do montażu ? wystarczy zacisnąć ją na blacie bez konieczności przewiercania. W ten sposób mamy rozwiązanie problemu dla niedostatecznego oświetlenia. Lampki te charakteryzują się także możliwością założenia im żarówek ledowych, dzięki czemu możesz cieszyć się przyjemnym światłem w wybranej barwie oraz oszczędnością energii elektrycznej. Doskonale wpasują się w gabinety i pokoje dziecięce w stylu nowoczesnym i minimalistycznym.

Gdzie umieścić oświetlenie na klips?

Lampa z klipsem będzie nie tylko dobrym zamiennikiem lamp na biurko, ale także zastąpisz nim kinkiety i lampki nocne w sypialni, lub lampy stołowe w salonie ? jedyne ograniczenie to długość kabla z wtyczką. Dzięki elastycznym ramom masz możliwość regulować kąt padania światła tak, aby idealnie doświetlić wybrany punkt. Dla bardziej precyzyjnej pracy przy biurku w naszej ofercie sklepu www.mlamp.pl dostępne są także oświetlenia z klipsem i szkłem powiększającym. Oświetlenie zaciskane na klips świetnie sprawdzi się jako doświetlenie biurka podczas czytania, nauki lub pracy przy komputerze.

Lampki z klipsem w Twoim biurze

W gabinecie i biurze dbanie o komfort swoich oczu jest bardzo ważne. W tej sytuacji możesz zamontować lampę nie tylko na biurku czy stoliku, ale też na monitorze komputera. Praca w słabo doświetlonym pomieszczeniu jest mało efektywna, więc warto zastosować dodatkowe światło dzięki lampkom na klips. "

pixel