Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy nad obraz / galerię

( ilość produktów: 656 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Galeryjki - idealne oświetlenie obrazów i detali

Lampy obrazowe są niewątpliwie ważną pozycją w oświetleniu dekoracyjnym pomieszczenia. Galeryjki ścienne odgrywają coraz większą rolę w oświetleniu domowym i cieszą się znacznym zainteresowaniem wśród osób aranżujących i projektujących wnętrza. Wygoda, komfort i elegancja - tym cechują się nasze oprawy. Kinkiety nad obraz, oprócz doświetlania malowideł, pełnią także funkcję dekoracyjną. Są bardzo funkcjonalne i ozdobne. Jeśli więc ukończyłeś właśnie remont, bądź przeprowadzasz się do nowego miejsca i Twoje obrazy w żaden sposób nie są podkreślone to polecamy przyjrzeć się naszej ofercie salonu internetowego =MLAMP.pl= i wybrać idealne oświetlenie nad obraz dla swoich ulubionych dzieł.

Gdzie najlepiej umieścić galeryjkę?

Jeśli Twój dom przypomina galerie sztuki warto zaopatrzyć się w kinkiety nad obraz, które doskonale je oświetlą. Produkty te określane są zazwyczaj jako oświetlenie dodatkowe, które wieczorami zastąpi nam oświetlenie główne. Dodatkowo lampy ścienne obrazowe doskonale rozświetlą Twoje dzieła podkreślając ich piękno. Jeśli lubisz eleganckie podkreślenie wnętrz, to kinkiety obrazowe są dla Ciebie idealne. Wprowadzą estetyczny wygląd do pomieszczenia w jakim się znajdą i podkreślą jego indywidualny charakter. Obrazówki ścienne posiadają często możliwość regulacji, także możesz wybrać kąt padania światła, aby jak najlepiej doświetlić malowidła. Przedstawiane lampy kierunkowe nad obrazy również idealnie sprawdzą się także nad lustra. W łazience doskonale oświetlą naszą codzienną poranną toaletę, jednak musisz pamiętać, że gdy umieszczasz jakiekolwiek oświetlenie w łazience powinno mieć ono podwyższony stopień IP.

Galeryjki ścienne i sufitowe w przestrzeniach komercyjnych

Galeryjki jak sama nazwa wskazuje nadają się również do galerii sztuki. Przedstawiane lampy można umieścić nie tylko nad obrazami, ale również nad różnymi rzeźbami i innymi podobnymi dziełami. Oświetlenie obrazów oraz rzeźb to nie tylko regulowane kinkiety - mogą to też być sufitowe lampy na szynach. Są one niezwykle funkcjonalne i kiedy zmieni się wystawa - wystarczy przesunąć i nakierunkować reflektorki, bez konieczności demontażu opraw. Obrazówki sprawdzą się również jako oświetlenie do szkół lub gabinetów, rozświetlając różnego rodzaju dyplomy, certyfikaty, medale oraz puchary.

pixel