Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy biurkowe LED

( ilość produktów: 246 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy biurkowe LED - funkcjonalność i estetyka w jednym

Lampy biurkowe LED zapewniają odpowiednią wygodę i funkcjonalność, ale również optymalne oświetlenie. Oświetlenie LED jest rewelacyjne do czytania, pisania, odrabiania zadań domowych, czy pracy przy komputerze. Ledowe lampy biurkowe są uniwersalne, co zawdzięczają możliwości dostosowania kąta padania światła do Twoich potrzeb. Równomierne i nieoślepiające oświetlenie jest również bardzo ważne do pracy z monitorem. Spadek wydajności podczas pracy może być spowodowany nieodpowiednim źródłem światła lub jego brakiem. W naszej ofercie znajdziesz lampy biurkowe, które mogą posiadać dodatkowe funkcję takie jak:

  • zmianę barwy światła na ciepłą, neutralną lub zimną,
  • zmianę koloru światła, dzięki wbudowanym w lampę modułom RGB,
  • ściemnianie światła, które umożliwia dostosowanie jasności do swoich potrzeb.

Jaką lampę biurkową LED wybrać?

Szukając oprawy pasującej do Twoich potrzeb kieruj się jej wyglądem, ale i funkcjami, dlatego praktyczność ledowych lampek biurkowych powinna być przez Ciebie postawiona na pierwszym miejscu. Lampy biurkowe posiadają wiele ciekawych cech:

  • regulowana lampka na biurko, która posiada możliwość dostosowania wysokości i poziomu światła do Twoich potrzeb,
  • lampy na dotyk, którym możesz dowolnie regulować jasność
  • oświetlenie na klips, który jest niezwykle praktyczny i pozwala na zamontowanie oprawy do blatu stołu zyskując przy tym miejsce do pracy na biurku,
  • lampki na biurko z portem USB, dzięki którym szybko podłączysz telefon do ładowarki bez konieczności schylania się pod blat

Gdzie umieścić ledowe lampki na biurko?

Lampy biurkowe oświetlające stanowisko pracy powinny spełniać wymogi estetyczne, jak również funkcjonalne i ergonomiczne. Nieprawidłowo oświetlone stanowisko pracy może powodować uszczerbki na zdrowiu takie jak np. pogorszenie wzroku. Celem ledowych lamp biurkowych jest ułatwienie wykonywania ważnych czynności przy właściwym oświetleniu, dlatego w tej sytuacji na pierwszym miejscu należy postawić praktyczność lampek. Ledowe lampy na biurko w pokoju dziecka ułatwią mu naukę lub rozwijanie pasji. Warto wybrać neutralną barwę światła, która jest najbardziej komfortowa dla oczu najmłodszych.

pixel