Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy biurkowe LED ( ilość produktów: 115 )

( ilość produktów: 115 )
Pokaż tylko
Cena
-
Kolor
Materiał
Wykończenie
Ilość żarówek
Producent
Kształt
Styl
Kategorie
Ilość kloszy
Regulacja wysokości
Wysokość
Szerokość
Długość
Źródło światła w komplecie
LED
Stopień szczelności (IP)
Napięcie
Barwa światła
Regulacja kąta światła
Przewód z wtyczką
Włącznik
Klasa energetyczna
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy biurkowe LED - funkcjonalność i estetyka w jednym

Lampy biurkowe zapewniają odpowiednią wygodę i funkcjonalność, ale również najbardziej optymalne oświetlenie. Oświetlenie tego typu można wykorzystać do czytania, pisania, odrabiania zadań domowych, czy pracy przy komputerze. Ledowe lampy biurkowe są uniwersalne, co zawdzięczają możliwości dostosowania kąta padania światła do Twoich potrzeb. Równomierne i nieoślepiające oświetlenie jest również bardzo ważne do pracy z monitorem. Spadek wydajności podczas pracy może być spowodowany nieodpowiednim źródłem światła lub jego brakiem. Lampy biurkowe oświetlające stanowisko pracy powinny spełniać wymogi estetyczne, jak również funkcjonalne i ergonomiczne. Nieprawidłowo oświetlone stanowisko pracy może powodować uszczerbki na zdrowiu takie jak np. pogorszenie wzroku. Celem ledowych lamp biurkowych jest ułatwienie wykonywania ważnych czynności przy właściwym oświetleniu, dlatego w tej sytuacji na pierwszym miejscu należy postawić praktyczność lampek. W naszej ofercie znajdziesz lampy biurkowe, które mogą posiadać dodatkowe funkcję takie jak:
- zmianę natężenia światła,
-zmianę barwy światła, dzięki wbudowanym w lampę modułom RGB,
-ściemnianie światła.

Jaką lampę biurkową LED wybrać?

Szukając oprawy pasującej do Twoich potrzeb kieruj się jej wyglądem, ale i funkcjami, dlatego praktyczność ledowych lampek biurkowych powinna być przez Ciebie postawiona na pierwszym miejscu. Cechy praktycznej lampy biurkowej:
-funkcjonalna oprawa, która posiada możliwość dostosowania wysokości i poziomu światła do Twoich potrzeb,
-kilkustopniowa regulacja jasności za pomocą ściemniacza dotykowego,
- niektóre ledowe lampy biurkowe posiadają klips, który jest niezwykle praktyczny i pozwala na zamontowanie oświetlenia do blatu stołu zyskując przy tym miejsce do pracy na biurku,
-moduły LED w lampach biurkowych są energooszczędne, dzięki temu długie godziny pracy nie obciążą Twojego portfela. W dzisiejszych czasach trafiamy na różnorodne kreatywne projekty np. elektroniczne wyświetlacze ukazujące godzinę, datę czy np. temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto zdarzają się egzemplarze zawierające budzik. Niektóre oprawy posiadają możliwość podłączenia ich do komputera za pomocą portu USB.

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep może lepiej działać oraz w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.
Ok, rozumiem
pixel