Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy biurkowe drewniane

( ilość produktów: 101 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy biurkowe drewniane - pomocnik podczas pracy przy biurku

Lampy biurkowe są nieodzownym elementem wyposażenia biurka. Zapewniają odpowiednią wygodę i funkcjonalność, jak również idealne oświetlenie. Możesz wykorzystać drewniane lampy biurkowe do czytania, pisania czy odrabiania pracy domowej. Zapewnia ono równomierne i nieoślepiające oświetlenie. Nieprawidłowo oświetlone miejsce pracy może powodować uszczerbki na zdrowiu takie jak np. pogorszenie wzroku. Wykonane z drewna lampy biurkowe w gabinecie zapewnią Ci rewelacyjny komfort pracy, dzięki czemu wykonywanie codziennych obowiązków stanie się mniej męczące dla Twoich oczu.

Jaką drewnianą lampkę na biurko wybrać?

Drewniana lampa biurkowa spełnia wymogi estetyczne, ergonomiczne jak również funkcjonalne. Będzie idealnym dopełnieniem rustykalnego wnętrza, podkreśli naturalność skandynawskich aranżacji, jak również zaakcentuje surowość stylu loftowego. W naszej ofercie oprócz drewnianych klasycznych biurkowych lamp z abażurem, znajdziesz również te, które posiadają regulowane ramię, które pozwoli na dostosowanie kąta padania światła do Twoich potrzeb. Dodatkowo drewniane lampy biurkowe mają możliwość wykorzystania w nich żarówek ledowych, które są energooszczędne i zapewniają maksymalną jasność zaraz po włączeniu. Dzięki temu nie musisz wytężać wzroku w oczekiwaniu, aż źródło światła nagrzeje się.

Jak prawidłowo ustawić stojącą lampę drewnianą biurkową?

Oświetlenie biurkowe powinno być ustawione w taki sposób, by jej światło odbite od gładkich powierzchni lub ekranu komputera nie raziło w oczy. Perfekcyjnym ustawieniem lampy dla osób praworęcznych będzie po lewej stronie, a dla osób leworęcznych - po prawej. Takie usytuowanie światła pozwoli na swobodne wykonywanie zadań. Ruchome główki w lampach biurkowych wykonanych z drewna pozwalają na regulacje kąta padania światła, co sprawia, że lampka jest wielofunkcyjna i uniwersalna.

pixel