Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych
Lampy sufitowe
Lampy wiszące
Żyrandole
Lampowentylatory / wentylatory

Kinkiety z czujnikiem ruchu

( ilość produktów: 18 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Kinkiety z czujnikiem ruchu - innowacyjne rozwiązanie w Twoim domu

Kinkiety wewnętrzne ze zintegrowanym czujnikiem ruchu są bardzo praktyczne. Światło zapala się w momencie, gdy ktoś w ciemności przechodzi w pobliżu lampy ściennej. Oświetlenie tego typu zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ oświetla miejsca w których można się potknąć tj. schody, czy przestrzenie, w których dzieci pozostawiły rozrzucone zabawki. Dzięki czujnikowi ruchu można zaoszczędzić szukania po omacku włącznika światła trzymając na rękach dziecko czy siatki z zakupami. Oświetlenie naścienne z sensorem ruchu jest niezwykle łatwe w montażu - czujnika nie trzeba dodatkowo instalować, więc po zamontowaniu lampy należy ustawić tylko zasięg sensorów i czas świecenia lampy.

Kinkiet ścienny z czujnikiem ruchu - do jakich pomieszczeń?

Lampa ścienna z czujnikiem ruchu to rozwiązanie innowacyjne, które zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowania wielu pomieszczeń. Jest kilka strategicznych miejsc, w których umieszczenie kinkietów uruchamianych za pomocą ruchu jest dobrym pomysłem:

  • umieszczenie oświetlenia LED z czujnikiem ruchu na ścianie przy schodach, pozwoli na swobodne przemieszczenia się po nich wieczorami, bez konieczności szukania włącznika po omacku. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo swoje, jak również najmłodszych domowników.
  • ciekawym pomysłem jest umieszczenie kinkietu na przedpokoju/korytarzu. Wchodząc do domu z zakupami, gdzie ręce mamy zajęte przez torby możemy swobodnie przekroczyć próg domu, nie martwiąc się, że musimy znaleźć włącznik światła i za pomocą wolnej części ciała - go włączyć.
  • kinkiet z czujnikiem ruchu możesz wybrać jako ścienne oświetlenie w garderobie. Pomoże Ci zadbać o Twoje fundusze. Nie musisz się martwić o wyłączanie światła - ponieważ zgaśnie ono same. Będzie to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą być bardziej eko.

Czy lampy ścienne z czujnikiem ruchu można umieścić w przestrzeniach komercyjnych?

Kinkiet ścienny z czujnikiem ruchu jest sprzętem o wielu zastosowaniach, które nie ogranicza się tylko do przestrzeni domowych. Różnorodność form jaką znajdziesz w naszej ofercie pozwoli Ci na znalezienie kinkietu, który idealnie sprawdzi się w komercyjnych przestrzeniach. Łazienkowy kinkiet z czujnikiem ruchu umieszczony restauracji to higieniczne i energooszczędne rozwiązanie. Klienci nie muszą po sobie dotykać włącznika, ale masz także pewność, że gdy nikogo nie ma w środku, światło jest zgaszone. Kinkiety na hotelowym holu zapewnią bezpieczne poruszanie się po korytarzu.

pixel