Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Kinkiety z czujnikiem ruchu ( ilość produktów: 22 )

( ilość produktów: 22 )
Pokaż tylko
Cena
-
Kolor
Materiał
Wykończenie
Ilość żarówek
Rodzaj żarówki | gwint
Producent
Kształt
Styl
Kategorie
Regulacja wysokości
Wysokość
Szerokość
Źródło światła w komplecie
LED
Możliwość ściemniania
Stopień szczelności (IP)
Napięcie
Barwa światła
Regulacja kąta światła
Przewód z wtyczką
Włącznik
Klasa energetyczna
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Kinkiety z czujnikiem ruchu - innowacyjne rozwiązanie w Twoim domu

Kinkiety wewnętrzne ze zintegrowanym czujnikiem ruchu są bardzo praktyczne. Światło zapala się w momencie, gdy ktoś w ciemności przechodzi w pobliżu lampy. Oświetlenie tego typu zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ oświetla miejsca w których można się potknąć tj. schody, czy przestrzenie w których dzieci pozostawiły rozrzucone zabawki. Dzięki czujnikowi ruchu można zaoszczędzić szukania po omacku włącznika światła trzymając na rękach dziecko czy siatki z zakupami. Kinkiet ścienny z czujnikiem ruchu jest sprzętem o wielu zastosowaniach, które nie ogranicza się tylko do przestrzeni wewnętrznych. Jest on bardzo prosty w montażu-czujnika nie trzeba dodatkowo instalować, więc po zamontowaniu lampy należy ustawić tylko zasięg czujnika i czas świecenia lampy. Różnorodność form jaką znajdziesz w naszej ofercie pozwoli Ci na znalezienie kinkietu, który idealnie dopełni całość aranżacji panującej w Twoim wnętrzu.

Kinkiet ścienny z czujnikiem ruchu - do jakich pomieszczeń?

Lampa ścienna z czujnikiem ruchu to rozwiązanie innowacyjne, które zapewni bezpieczeństwo i komfort użytkowania wielu pomieszczeń. Jest kilka strategicznych miejsc, w których umieszczenie kinkietów uruchamianych za pomocą ruchu jest dobrym pomysłem:
- umieszczenie oświetlenia LED z czujnikiem ruchu na ścianie przy schodach, pozwoli na swobodne przemieszczenia się po nich wieczorami, bez konieczności szukania włącznika po omacku. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo swoje, jak również najmłodszych domowników.
- ciekawym pomysłem jest umieszczenie kinkietu na przedpokoju/korytarzu. Wchodząc do domu z zakupami, gdzie ręce mamy zajęte przez torby możemy swobodnie przekroczyć próg domu, nie martwiąc się, że musimy znaleźć włącznik światła i za pomocą wolnej części ciała- go włączyć.
- kinkiet z czujnikiem ruchu możesz wybrać jako źródło światła w garderobie. Oświetlenie to pomoże Ci zadbać o Twoje fundusze. Nie musisz się martwić o wyłączanie światła- ponieważ zgaśnie ono same. Będzie to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą być bardziej eko.

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep może lepiej działać oraz w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.
Ok, rozumiem
pixel