Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Kinkiety oświetlające ścianę

( ilość produktów: 1611 )

Kinkiety oświetlające ścianę ? stwórz niepowtarzalną iluminację świetlną

Kinkiety oświetlające ścianę są doskonałym pomysłem na zaaranżowanie tej przestrzeni w wyjątkowo klimatyczny sposób. Jest to typowo dekoracyjne oświetlenie, które nie zastąpi w pełni światła głównego ? jednak niewiele może równać się z efektem, jaki powstaje po włączeniu wspomnianych lamp. W tej roli rewelacyjnie sprawdzą się kinkiety góra-dół. Na jasnej ścianie stworzą piękną iluminację świetlną, która każdego wprawi w zachwyt. Możesz także stworzyć bajkową atmosferę stosując oświetlające ścianę kinkiety w pokoju dziecka.

Czym charakteryzują się lampy ścienne oświetlające ścianę

Kinkiety rzucające światło na ścianę charakteryzują się nierozproszonym blaskiem rzucanym na mur. Dzięki temu można odnieść wrażenie, że światło fantazyjnie płynie po ścianie. Wielopunktowe kinkiety oświetlające ścianę doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, jasnych pomieszczeniach. W ciemniejszych natomiast oświetlenie może sprawiać wrażenie, że wchłania się w ścianę. Dzięki takim kinkietom światło skierowane na ścianę jest zmiękczone oraz nie oślepia. Dobierz do nich żarówki LED, dzięki czemu instalacja ścienna nie będzie pobierała dużo prądu. Baw się światłem, które może przybierać różne barwy!

Gdzie umieścić kinkiet kierujący strumień światła na ścianę

Kinkiety oświetlające ścianę sprawdzą się tak naprawdę wszędzie. Jeśli nie masz pomysłu, jak zaaranżować ścianę w pokoju dziennym, postaw na kinkiety kwadratowe do salonu. Zawieszone nad sofą będą rewelacyjnym oświetleniem dodatkowym, a przy okazji niebanalną dekoracją. Wybierz modele z modułem LED, aby oświetlenie na ścianę było energooszczędne. Dwupunktowe lampy oświetlające ścianę w różnych kierunkach to także sposób na stworzenie osobliwego klimatu w jadalni podczas romantycznej kolacji.

pixel