Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Ledline

( ilość produktów: 18 )

LEDIN – niezawodna technologia LED w Twoim domu

Międzynarodowy producent oświetlenia Ledin to lider w kreowaniu innowacyjnych produktów oświetleniowych najwyższej klasy. W swojej ofercie wykorzystuje nowoczesne technologie i energooszczędne źródła światła LED. Oprócz ledowych żarówek w asortymencie marki Ledin znajdują się również zasilacze, profile i systemy kontroli integrujące się z proponowanym oświetleniem. Wraz ze źródłem światła Ledin, nasze lampy i oprawy zagwarantują oświetlenie na najwyższym poziomie.

Niepowtarzalny klimat za pomocą światła

Oświetlenie LED – to właśnie do niego należy przyszłość. Ledowe źródło światła zdobyło zdecydowaną przewagę nad tradycyjnymi, powszechnie używanymi świetlówkami. Zakres ich praktycznego zastosowania zawdzięcza nie tylko atutowi ekologiczności i lepszego wpływu na środowisko ale również urozmaiconym możliwościom tworzenia niespotykanego klimatu w naszym najbliższym otoczeniu. Funkcje takie jak zmienna barwa światła, opcja ściemniania czy regulacja barw diod RGB to wielki krok w stronę innowacji, która pozwoli nam kreować niesamowitą atmosferę dzięki kontroli światła.

  Filtry
  Pokaż tylko
  Cena
  -
  Barwa światła
  Rodzaj żarówki | gwint
  Dostępność
  Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep może lepiej działać oraz w celach reklamowych i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności.
  Zamknij
  pixel