Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Akcesoria i szyny magnetyczne

( ilość produktów: 254 )

Szynoprzewody magnetyczne w Twoim domu

Dzięki szynom magnetycznym nie musisz się już ograniczać. Jeśli na suficie masz tylko jedno przyłącze elektryczne, a chciałbyś umieścić tam więcej źródeł światła, będzie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Ten nowoczesny system otworzy przed Tobą szereg możliwości aranżacyjnych.
Do równomiernego rozświetlenia pomieszczenia najlepszym wyborem będzie lampa wisząca na lince. Jako dodatkowe kameralne światło możesz użyć natomiast kierunkowych reflektorów lub soczewek. Wszystkie niezbędne lampy do szynoprzewodów magnetycznych znajdziesz tutaj.

Zalety szynoprzewodów magnetycznych

Ten rodzaj szynoprzewodu charakteryzuje się montażem lamp na szynie poprzez magnetyczne blaszki. Dzięki temu montaż jest bardzo szybki i łatwy do samodzielnego wykonania. To najnowocześniejszy system oświetlenia szynowego. Wyróżnia je możliwość instalacji nie tylko na suficie, ale też na ścianie.
W przypadku szynoprzewodu magnetycznego niezbędny jest zasilacz. Szyny można dowolnie docinać, łączy się je ze sobą poprzez łączniki narożne.
W naszym sklepie =mlamp.pl= znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania systemu magnetycznego. Zarówno szyny, jak i akcesoria, od zasilacza po łączniki i panele bluetooth. Jeśli natomiast masz jakieś pytania, potrzebujesz porady, napisz do nas na czacie, chętnie pomożemy.

Magnetyczne oświetlenie szynowe w przestrzeniach komercyjnych

Magnetyczne szynoprzewody to przede wszystkim system doskonały do zintegrowania w sklepach, muzeach, czy przestrzeniach biurowych. W takich komercyjnych wnętrzach istotne jest kompleksowe oświetlenie oraz możliwość łatwej regulacji i zmiany położenia lampy, aby móc doświetlić istotny w danym momencie produkt, czy eksponat. Nie jest to jednak reguła, ponieważ szynoprzewody magnetyczne sprawdzą się również w domowym zaciszu loftowych, industrialnych i minimalistycznych wnętrz.

Magnetyczne szynoprzewody oświetleniowe- akcesoria do szyn sufitowych

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do szyny sufitowej, koniecznie sprawdź nasz asortyment. W =mlamp.pl= znajdziesz cały potrzebny zestaw do montażu szyn magnetycznych i nie tylko. Zasilania, złączki, łączniki, zawiesia, końcówki – wszystkie elementy znajdziesz właśnie u nas. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu szyn magnetycznych i akcesoriów na naszej stronie, koniecznie skontaktuj się nami telefonicznie lub na czacie. Nasza wykwalifikowana kadra konsultantów i specjalistów chętnie, fachowo doradzi i pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Nie zwlekaj i wybierz gwarancję jakości w =mlamp.pl=.  

pixel