Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy sufitowe hotelowe

( ilość produktów: 8161 )
Filtry
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Jak zaprojektować oświetlenie sufitowe w hotelu?

Hotel pełni wiele funkcji, dlatego ważne jest odpowiednie rozświetlenie go. W każdej strefie światło powinno być dopasowane do danej roli powierzchni, aby Twoim gościom przyjemnie spędzało się w niej czas. Hol to wizytówka budynku, dlatego światło plafonów powinno być neutralne, aby nie powodowało dyskomfortu po wejściu z zewnątrz. Miejsca do relaksu czy rekreacji mogą być rozświetlone ciepłym blaskiem, który wycisza umysł i uspokaja. Podobnie w hotelowych pokojach - przy łóżku postaw na ciepłe odcienie lamp przysufitowych, ale w łazience lepiej sprawdzą się neutralne bądź zimne.

Jakie lampy sufitowe wybrać do hotelu?

Oświetlenie hotelowe powinno być komfortowe nie tylko dla odwiedzających, ale także dla pracowników. Dlatego w recepcji i na korytarzach warto zastosować nowoczesne plafony, które rozjaśnią jak największą przestrzeń. Jeśli urządziłeś pomieszczenia w duchu nowoczesności, dopasuj do nich minimalistyczne plafony w kształcie tuby, które punktowo wyeksponują najciekawsze detale aranżacji. W rozbudowanym foyer możesz wykorzystać kryształowe lampy sufitowe, które przyciągną wzrok Twoich Gości i będą efektowną dekoracją.

Wielofunkcyjne oświetlenie sufitowe do hotelu

Lampa sufitowa w hotelu pełni nie tylko rolę źródła światła, ale też jest wspaniałą dekoracją i funkcjonalnym dodatkiem. W nowocześnie urządzonych przestrzeniach hotelowych świetnym pomysłem będzie zastosowanie oświetlenia sufitowego na szynach. Szynoprzewody możesz regulować według własnych potrzeb i odpowiednio dopasować kąt padania światła. Na korytarzu w hotelu świetnie sprawdzi się plafon z czujnikiem ruchu, dzięki czemu goście hotelowi będą bezpiecznie poruszać się po holu. To bardzo energooszczędne rozwiązanie - ponieważ kiedy nikogo nie będzie na korytarzu - lampy się wyłączą. W pokojach hotelowych warto zamontować lampy nastropowe ze ściemniaczem. Goście za pomocą pilota mogą ustawić odpowiednie dla nich natężenie światła. Plafony często mają funkcję timera, dzięki któremu po określonym czasie światło samo się wyłączy. Takie wygodne rozwiązania bez wątpienia wpływają na pozytywne wrażenia gości, którzy na pewno do Ciebie wrócą i polecą Twój ośrodek innym.

pixel