Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy sufitowe techniczne

( ilość produktów: 410 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Minimalistyczne lampy sufitowe techniczne ? prosta i ergonomiczna forma oświetlenia

Sufitowe oświetlenie techniczne cechuje minimalizm, który jest niezwykle pragmatyczny. Nie przykuwają aż nadto uwagi i nie zabierają miejsca ? są natomiast bardzo praktyczne. Najczęściej przybierają formę regulowanych reflektorów i tub na szynoprzewodach. Sprawdzają się one świetnie zarówno w domach oraz w przestrzeniach komercyjnych, biurowych oraz przemysłowych. Dzięki możliwości zmiany kierunku padania światła ustawisz oświetlenie dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Oświetlenie natynkowe warsztatowe w Twoim domu

W przestrzeniach mieszkalnych lampy produkcyjne natynkowe mają wielorakie zastosowanie. Zamontuj je nie tylko w garażu, aby lepiej doświetlić miejsce pracy, ale też dzięki podwyższonemu IP możesz zawiesić je w piwnicy. Doskonale sprawdzą się tu czarne obrotowe reflektory na szynoprzewodach. Białe, pojedyncze natynkowe tuby idealnie wpasują się w nowoczesne i minimalistyczne garderoby oraz korytarze dodając pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Natomiast spoty i downlighty możesz zastosować w kuchni, aby lepiej doświetlić blat roboczy.

Przemysłowe oprawy sufitowe także w zakładach pracy.

Miejsca pracy powinny być odpowiednio doświetlone, aby zapewnić każdemu komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków. Światło nie powinno być zbyt ciemne, ani razić w oczy. Dzięki funkcji ściemniania możesz idealnie dostosować jasność, do warunków tak, aby były optymalne. Lampy sufitowe techniczne z modułem LED to także oszczędność energii i niższe koszty utrzymania. Sufitowe regulowane oczka halogenowe najlepiej sprawdzą w długich biurowych korytarzach i małych łazienkach.

pixel