Prostokątna lampa szynowa Points TR031-4-24WTW-DD-W LED 24W 4000K sufit biały
Prostokątna lampa szynowa Points TR031-4-24WTW-DD-W LED 24W 4000K sufit biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i nowoczesnym klimacie.Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Lampa sufitowa do systemu szynowego magnetycznego.
Producent
Symbol
TR031-4-24WTW-DD-W
Seria
Gwarancja
Kolor
biały
Materiał
metal
Wysokość [cm]
4,4
Szerokość [cm]
2,3
Długość [cm]
11,6
Regulacja wysokości
Brak
Regulacja kąta światła
Brak
Waga [kg]
0,3
Ilość żarówek w lampie
24
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
24W (łącznie 0W)
Ilość lumenów [lm]
1650
Barwa światła [K]
2700-6000K
Napięcie wejściowe
230V