Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampki nocne boho

( ilość produktów: 42 )

Lampki nocne boho - bądź bliżej natury

Lampka nocna boho pozwoli Ci stworzyć romantyczny klimat w Twojej sypialni. Lampy nocne z drewna, wikliny lub rattanu zbliżą Cię do natury i stworzą sielski klimat w Twojej sypialni. Odniesiesz wrażenie, że jesteś w miejscu przepełnionym słońcem i światłem. Poczujesz w duszy zapach raju i przyrody. Oświetlenie typu lampka nocna boho fantastycznie skomponuje się z miszmaszem różnych kolorów. Wiele modeli lampek nocnych ma odsłonięte źródło światła, więc wykorzystaj do nich ozdobne żarówki bańki. Styl boho jest harmonijny, ale odważny i luźny.

Jakie są lampki nocne boho?

Lampki nocne boho są z pewnością ekologiczne z uwagi na materiały z jakich są wykonywane, ale posiadają też romantyczną duszę, która pomoże Ci zaplanować wspólne, niezapomniane wieczory w ulubionym towarzystwie. Oświetlenie nocne boho będzie odpowiednim wyborem dla osób, które lubią stylowy miszmasz, kolorowe dywany i poduszki. Stawiając lampkę nocną w sypialni w stylu boho u wprowadzisz harmonię do swojej przestrzeni oraz atmosferę oazy i spokoju. Zapadając w sen przy abażurowym oświetleniu nocnym stojącym boho Twoje sny z pewnością będą jak w raju. Jeśli wnętrze jest intensywnie wypełnione barwami i wzorami, lampka nocna boho może pełnić funkcję neutralizatora. Z pewnością pomoże Ci to zasnąć.

Gdzie umieścić lampkę boho na stolik nocny?

Lampki nocne boho doskonale odnajdą się w sypialni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby położyć ją w innych pomieszczeniach. Lampka na komodzie nieopodal fotela w salonie boho będzie rewelacyjnym doświetleniem książki podczas czytania. Dzięki temu nie przemęczysz wzroku w czasie wieczornego relaksu. Lampka boho na stolik w przedpokoju doda przytulności w całym mieszkaniu. Włączona osobno podczas nocnego powrotu oświetli pomieszczenie delikatniejszym blaskiem, dzięki czemu światło nie obudzi śpiących domowników.

pixel