Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Żyrandole do pokoju dziecka

( ilość produktów: 200 )

Jak bezpiecznie zaaranżować pokój dziecka z wykorzystaniem żyrandoli?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne żyrandole dziecięce, które dopasujesz do zainteresowań swojego malucha. Pastelowe odcienie i delikatne kształty z pewnością przypadną do gustu małym dziewczynkom, a motywy piłkarskie z kolei wpadną w oko chłopców. Estetyczne wykonanie i dopasowane materiały pozwolą na efektowne rozświetlenie pomieszczenia, jednocześnie ciesząc Twoje dziecko wyglądem. Sprawdź ofertę producentów MILAGRO oraz KAJA - w asortymencie znajdziesz żyrandole, które świetnie wkomponują się w stylistykę pokoików dziecięcych.

Funkcjonalne żyrandole do pokoju dziecka

Oświetlenie dziecięce powinno przyciągać wzrok i pobudzać wyobraźnię najmłodszych, ale może także posiadać przydatne funkcje, które ułatwią Ci panowanie nad światłem w pokoju. Żyrandole LED często są kompatybilne ze ściemniaczem, który pozwala Ci na dostosowanie natężenia blasku i dopasowanie go do danej sytuacji. Możesz zatem przygasić światło, dzięki czemu ułatwisz zasypianie tym maluszkom, które obawiają się ciemności. Wiszące lampy na pilota dają Ci możliwość regulowania oświetlenia z dowolnego miejsca w dziecięcym pokoju.

Jaki żyrandol do pokoju dziecięcego wybrać?

Żyrandol w pokoju dziecięcym to świetny pomysł na oświetlenie główne. Zapewni ono idealnie rozjaśnioną przestrzeń, dzięki czemu maluch może swobodnie bawić się i rozwijać swoje pasje. Lampa z abażurem w bajkowe motywy pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka, a klosz przyjemnie zmiękczy światło. Dzięki temu dziecięcy pokoik otuli przyjemny blask, który nie oślepi malucha podczas zabawy. Kolorowe wielopoziomowe wiszące kaskady zapewnią doskonałe rozjaśnienie wszystkich zakamarków. Dzięki możliwości ściemniania ułatwisz dziecku wyciszenie się przed snem. Przyciemnione światło nie będzie zbyt rażące, dzięki czemu maluch szybciej zaśnie.

pixel