LAMPA wisząca MAROO071801 ekologiczna OPRAWA rustykalna belka ZWIS drewniany drewno
Powiększ
0 PLN24H
/ brutto
A
omni-info-icon.svgPospiesz się została tylko1szt.
Dostępny
Kup i zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Szybkie zwroty do 14 dniomni-info-icon.svg
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
ZNIŻKI W KOSZYKU NAWET -20%SPRAWDŹ RABATY >
Zamów telefonicznie+48 500 131 557
Zapytaj o produktkontakt@mlamp.pl
Specyfikacja:
Materiały: drewno
Wykończenie: drewno (naturalne)
Wymiary:
Wysokość całkowita (skracana): 86 cm
Szerokość: 85 cm x 6 cm
Wysokość belki: 10 cm
Długość przewodu pod belką: 90 cm
Waga: 2,5 kg
Regulacja kąta światła: nie
Stopień szczelności: IP20
Źródła światła (brak w komplecie): 3 x E27 / 230V / max 60W (łącznie 180W)