Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy wiszące nad lustro

( ilość produktów: 4082 )
Filtry
Sortowanie
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy wiszące nad lustro - idealne oświetlenie podczas porannej toalety

Wybierając lampę wiszącą nad lustro należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Po pierwsze, w jakim pomieszczeniu będzie się ona mieściła. Jeżeli potrzebujesz oświetlić lustro w łazience, to zwróć uwagę w jakiej części łazienki lampa miałaby być zamontowana. Im bliżej wody, tym bardziej powinna ona być odporna na wilgoć. Najlepiej sprawdzą się oprawy posiadające klasę szczelności IP44. Następnie należy wybrać styl lampy. Czy powinna być zachowana w stylu klasycznym? Może cenisz sobie minimalizm i prostotę? A może chcesz aby Twoje pomieszczenie oprócz aspektów funkcjonalnych zyskało również ozdobę w postaci designerskiej lampy wiszącej. Należy również pamiętać, że wiszące lampy zamontowane przy lustrze powinny mieć dobrze przysłoniętą żarówkę, aby światło nie raziło w oczy.

Jaka lampa wisząca nad lustro będzie odpowiednia?

Lustro powinno być jak najlepiej oświetlone, bez względu na jego umiejscowienie. Dobrze doświetlone zwierciadło pozwala na szybką i komfortową weryfikację naszego wyglądu przed wyjściem czy wykonanie codziennej toalety. W zależności od zastosowania lustra, powinniśmy wybrać dla niego jak najlepsze oświetlenie, które zapewni Ci wygodę podczas jego użytkowania. Jeśli zdecydowałeś się na powieszenie długiego lustra, w którym ukazana jest cała Twoja sylwetka - dobrym rozwiązaniem będzie doświetlenie go z boku za pomocą wiszącej lampy kuli. Jeśli jednak zdecydowaliśmy się na szerokie lustro tu najlepszym wyborem będzie lampa wisząca zaraz nad lustrem.

Jakie oświetlenie wiszące nad lustro wybrać?

Aby idealnie doświetlić swoją sylwetkę, warto wybrać regulowaną lampę wiszącą nad lustro. Dzięki temu możesz dostosować kąt padania światła i wysokość oprawy, co wpłynie na komfort przeglądania się w zwierciadle. Wiszące lampy LED nad lustro o neutralnej barwie doskonale oddają kolory. Są też najbardziej zbliżone do dziennego światła, więc świetnie spełnią swoją rolę jako oświetlenie w garderobie.

pixel