Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy wiszące z wtyczką

( ilość produktów: 102 )
Filtry
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy wiszące z wtyczką - idealny pomysł dla Twojego domu

Lampa wisząca z wtyczką to idealne rozwiązanie do oświetlenia wybranego punktu w pomieszczeniu. Użytkownik sam decyduje kiedy chce go użyć i kiedy potrzebuje rozświetlić właśnie ten wybrany obszar. Dlatego w dużym pomieszczeniu warto zastosować kilka opraw oświetleniowych z wtyczką, ponieważ to Ty kontrolujesz, które punkty w Twoim wnętrzu mają zostać uwydatnione.

Wisząca lampa z kablem - wygoda użytkowania

Jeżeli siedząc na kanapie i relaksując się, dochodzisz do wniosku, że potrzebujesz większej ilości światła - wystarczy że wyciągniesz rękę i wciśniesz włącznik, dzięki któremu salonowe oświetlenie wiszące się włączy. Zwieszana lampa podłączana do kontaktu to bardzo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu w dowolnym momencie możesz użyć włącznika za pomocą którego zyskasz większe natężenie światła, bez konieczności wstawania z fotela. Oświetlenie z wtyczką posiada często funkcję regulacji kąta padania światła. Dzięki temu możesz dostosować światło do swoich potrzeb podczas czytania lub gotowania.

Gdzie zamontować lampę wiszącą z wtyczką?

Wisząca lampa z wtyczką doskonale sprawdzi się na przykład w sypialni. Oświetlenie wiszące z kablem pozwoli Ci swobodnie czytać Twoją ulubioną książkę w łóżku, dbając o Twój wzrok. Możesz je zawiesić po obu stronach łóżka. Jeżeli nie jesteś fanem czytania w łóżku, a bardziej preferujesz czytanie na kanapie czy fotelu, to lampa wisząca z wtyczką Ci to ułatwi. Jeśli potrzebujesz dokładniej przyjrzeć się sobie, a czy światło główne Ci nie wystarcza - oświetlenie na kablu to dobry wybór dla Ciebie. W designerskich domach modne jest umiejscowienie lampy ze szklanym kloszem na kablu po obu stronach okrągłego lustra, dzięki czemu lepiej doświetlisz swoją twarz podczas codziennej pielęgnacji. Lampę z włącznikiem możesz umieścić także w kuchni, aby poprawić sobie komfort pracy przy tworzeniu swoich kulinarnych arcydzieł.

pixel