Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy wiszące bilardowe

( ilość produktów: 65 )
Filtry
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy wiszące bilardowe - efektowne oświetlenie Twojej rozrywki

Jeżeli jesteś fanem gry w bilard i posiadasz w domu swój własny stół, to nie może zabraknąć nad nim odpowiedniego oświetlenia. Zasad wyboru jest kilka - należy przede wszystkim pamiętać o tym, żeby lampy wiszące odpowiednio rozjaśniły pole do gry. W taki sposób aby nie oślepiały graczy, a wszystko na stole było dobrze widoczne. Pomożemy wybrać Ci odpowiednie oświetlenie dla Twojego domu, tak abyś mógł cieszyć się wygodą podczas uprawiania swojego hobby.

Czym powinna charakteryzować się odpowiednia lampa nad stół bilardowy?

Poniżej wymienimy kilka wytycznych, dzięki którym znajdziesz odpowiednią lampę dla siebie, która dostateczne rozjaśni miejsce uprawiania Twojego hobby. Należy zwrócić uwagę na wysokość montażu lampy wiszącej nad stół bilardowy. Musi ona wisieć nisko nad stołem. Źródło światła musi z jednej strony doświetlać powierzchnię, a z drugiej nie oślepiać graczy. Istotnym aspektem będzie również ilość kloszy. Stół bilardowy jest stołem sporych gabarytów, więc do zapewnienia mu odpowiedniej jasności- nie wystarczy nam jedna żarówka. Idealna lampa nad stół do gry w bilard to taka, która posiada trzy lub cztery klosze, które zawierają mocne żarówki.

Jakie lampy wybrać nad stół do gry w bilard?

Aby prawidłowo rozjaśnić pole do gry w bilard, należy wybrać oświetlenie wielopunktowe, które zawieszone będzie w jednej linii. Dzięki temu idealnie rozjaśnisz cały stół, co bez wątpienia ułatwi grę. Warto też zdecydować się na lampy wiszące z funkcją ściemniania, ponieważ możesz ustawić odpowiednią jasność do gry. Dzięki temu nie oślepisz graczy, a rozgrywka stanie się większą przyjemnością. Wisząca bilardowa oprawa powinna znajdować się ok 90 cm nad stołem, mniej więcej na wysokości twarzy dorosłego człowieka. Zabudowane klosze skupią światło na polu do gry, dzięki czemu gracze nie odczują dyskomfortu związanego ze zbyt ostrym światłem.

pixel