Kinkiet naścienny Touch MOD285WL-L10B3K LED 10W 3000K czarny biały
Kinkiet naścienny Touch MOD285WL-L10B3K LED 10W 3000K czarny biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i nowoczesnym klimacie.Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Producent
Symbol
MOD285WL-L10B3K
Seria
Gwarancja
Kolor
czarny
biały
Materiał
metal
szkło
Wysokość [cm]
48
Szerokość [cm]
13
Długość [cm]
14,1
Regulacja wysokości
Brak
Regulacja kąta światła
Brak
Waga [kg]
1,1
Ilość żarówek w lampie
2
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
10W (łącznie 20W)
Ilość lumenów [lm]
900
Barwa światła [K]
3000K
Napięcie wejściowe
230V