Kinkiet naścienny Touch MOD285WL-L10B3K LED 10W 3000K czarny biały
Powiększ
/ brutto
B
Kolor: czarny || biały
Dostępny
Kup i zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Szybkie zwroty do 14 dniomni-info-icon.svg
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
ZNIŻKI W KOSZYKU NAWET -20%SPRAWDŹ RABATY >
Zamów telefonicznie+48 500 131 557
Zapytaj o produktkontakt@mlamp.pl
Kinkiet naścienny Touch MOD285WL-L10B3K LED 10W 3000K czarny biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i nowoczesnym klimacie.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Model odnajdziesz w kategoriach
Producent
Symbol
MOD285WL-L10B3K
Seria
Gwarancja
Kolor
czarny
biały
Materiał
metal
szkło
Wysokość [cm]
48
Szerokość [cm]
13
Długość [cm]
14,1
Regulacja wysokości
Brak
Regulacja kąta światła
Brak
Waga [kg]
1,1
Ilość żarówek w lampie
2
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
10W (łącznie 20W)
Ilość lumenów [lm]
900
Barwa światła [K]
3000K
Napięcie wejściowe
230V