Ścieżka świetlna lampa sufitowa Points TR031-4-18W3K-S-DS-B LED 18W 4000K czarny
Powiększ
/ brutto
G
Dostępny
Kup i zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Szybkie zwroty do 14 dniomni-info-icon.svg
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
ZNIŻKI W KOSZYKU NAWET -20%SPRAWDŹ RABATY >
Zamów telefonicznie+48 500 131 557
Zapytaj o produktkontakt@mlamp.pl
Szynowa lampa sufitowa Points TR031-4-18W3K-S-DS-B LED 18W 4000K czarny w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i nowoczesnym klimacie.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Lampa sufitowa do systemu szynowego magnetycznego.
Model odnajdziesz w kategoriach
Producent
Symbol
TR031-4-18W3K-S-DS-B
Seria
Gwarancja
Kolor
czarny
Materiał
metal
Wysokość [cm]
4,4
Szerokość [cm]
2,2
Długość [cm]
32,7
Regulacja wysokości
Brak
Regulacja kąta światła
Brak
Waga [kg]
0,23
Ilość żarówek w lampie
18
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
18W (łącznie 0W)
Ilość lumenów [lm]
1350
Barwa światła [K]
3000-6000K
Napięcie wejściowe
230V