Ścieżka świetlna lampa sufitowa Points TR031-4-18W3K-S-DS-B LED 18W 4000K czarny
Szynowa lampa sufitowa Points TR031-4-18W3K-S-DS-B LED 18W 4000K czarny w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie z łatwością wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i nowoczesnym klimacie.Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, że jej blask światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Lampa sufitowa do systemu szynowego magnetycznego.
Producent
Symbol
TR031-4-18W3K-S-DS-B
Seria
Gwarancja
Kolor
czarny
Materiał
metal
Wysokość [cm]
4,4
Szerokość [cm]
2,2
Długość [cm]
32,7
Regulacja wysokości
Brak
Regulacja kąta światła
Brak
Waga [kg]
0,23
Ilość żarówek w lampie
18
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
18W (łącznie 0W)
Ilość lumenów [lm]
1350
Barwa światła [K]
3000-6000K
Napięcie wejściowe
230V