Podtynkowy zasilacz magnetyczny Radity TRA084DR-200B-1 LED 200W 48V czarny
Podtynkowy zasilacz magnetyczny Radity TRA084DR-200B-1 LED 200W 48V czarny w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu.Wybierając oświetlenie szynowe zyskujesz komfort użytkowania i niebanalny wygląd w jednym.
Producentem prezentowanego modelu jest Maytoni.
Nie zwlekaj dłużej i wybierz gwarancję jakości w =mlamp.pl=.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Producent
Symbol
TRA084DR-200B-1
Seria
Gwarancja
Kolor
czarny
Materiał
metal
Wysokość [cm]
2,8
Szerokość [cm]
2,5
Długość [cm]
39,5
Waga [kg]
0,4
Ilość żarówek w lampie
1
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
200W
Napięcie wejściowe
230V