Zasilacz do systemu magnetycznego Radity TRA084DR-200W-1 200W 48V biały
Powiększ
/ brutto
Kolor: biały
Dostępny
Kup i zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Szybkie zwroty do 14 dniomni-info-icon.svg
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
ZNIŻKI W KOSZYKU NAWET -20%SPRAWDŹ RABATY >
Zamów telefonicznie+48 500 131 557
Zapytaj o produktkontakt@mlamp.pl
Zasilacz do systemu magnetycznego Radity TRA084DR-200W-1 200W 48V biały w MLAMP łączy w sobie wyjątkowy i ponadczasowy design w najlepszym wydaniu.
Wybierając oświetlenie szynowe zyskujesz komfort użytkowania i niebanalny wygląd w jednym.
Producentem prezentowanego modelu jest Maytoni.
Nie zwlekaj dłużej i wybierz gwarancję jakości w =mlamp.pl=.
Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
Zestaw zawiera instrukcję obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia sprzętu.
Model odnajdziesz w kategoriach
Producent
Symbol
TRA084DR-200W-1
Gwarancja
Kolor
biały
Materiał
metal
Wysokość [cm]
2,8
Szerokość [cm]
2,5
Długość [cm]
39,5
Waga [kg]
0,4
Ilość żarówek w lampie
1
Źródło światła w komplecie
Tak
Rodzaj żarówki | gwint
LED - moduł niewymienny
Maksymalna moc żarówki [W]
200W
Napięcie wejściowe
230V