Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Plafony betonowe

( ilość produktów: 8 )
Filtry
Pokaż tylko
  Kategoria
  Cena
  -
  Styl
  Kolor
  Materiał
  Kształt
  Ilość żarówek
  Ilość kloszy
  Rodzaj żarówki | gwint
  LED
  Barwa światła
  Możliwość ściemniania
  Wysokość
  Szerokość
  Długość
  Włącznik
  Dostępność

  Gdzie najlepiej umieścić betonowe plafony?

  Jeśli w oświetleniu lubisz niecodzienne rozwiązania, to w rozbudowanej ofercie =MLAMP.pl= znajdziesz plafony betonowe. Pozornie mogą wydawać się zbyt przytłaczające dla wnętrza, jednak w odpowiedniej kompozycji będą niecodzienną dekoracją, obok której nie sposób będzie przejść obojętnie. Doskonale podkreślają surowy charakter wnętrz. Sufitowe lampy doskonale odnajdą się w wymagających, komercyjnych wnętrzach takich jak restauracja, biuro czy hotel. Plafony betonowe stworzą niecodzienny klimat, który przyciągnie wielu Klientów zaciekawionych nietypowym oświetleniem.

  Rodzaje betonowych lamp sufitowych

  Naturalna faktura sufitowych lamp sprawdzi się doskonale w nowocześnie urządzonym lub w stylu industrialnym. W korytarzu z łatwością stworzysz unikatową instalację świetlną złożoną z kilku takich modeli. Jeśli jesteś miłośnikiem odsłoniętych źródeł światła, to klimatyczną żarówką możesz ocieplić wygląd betonowego plafonu i wkomponować go w swoje wnętrza jako dopasowana część większej całości. Proste formy tuby lub kostki zdecydowanie ułatwią Ci aranżację pomieszczenia z tymi produktami.

  Do jakich aranżacji wybrać plafony z betonu/gipsu?

  Gipsowe lampy na sufit idealnie podkreślają surowość wnętrza, dlatego warto umieścić je w minimalistycznych, klasycznych i industrialnych aranżacjach. Zerknij na ofertę marki SOL - posiadają w swoim asortymencie ciekawe plafony wykonane z gipsu, do których możesz dobrać ozdobną żarówkę. Dzięki temu nadasz oprawie i pomieszczeniom unikalny wygląd. Betonowo - gipsowe plafony będą świetnym wyborem do łazienki - jednak tutaj należy zwrócić uwagę na podwyższony poziom szczelności IP. Dzięki temu Twoja lampa będzie chroniona przed działaniem wody i kurzu. Oświetlenie w betonowej oprawie rozmieszczone na suficie w korytarzu zapewni optymalny poziom światła w ciągu komunikacyjnym, dzięki czemu poruszanie się po domu będzie bezpieczniejsze.

  pixel