Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Kinkiety loftowe

Gdzie zamontować kinkiety loftowe?

Styl loftowy łączony jest z industrialnym – są pozostałością po starych halach, fabrykach i magazynach. Jednak te oprawy ścienne są w nieco łagodniejszym wydaniu, pojawiają się takie barwy jak czerń, miedź ale również niekiedy biel lub postarzane złoto. Kinkiety loftowe odnajdą się w typowo tematycznych wnętrzach, ale również mogą być nietypowym dodatkiem oświetleniowym w różnorodnych stylistykach.

Kinkiet loftowy, a industrialny - czym kierować się podczas wyboru lampy ściennej?

Główny motyw to metal w różnych postaciach – druciane klosze, kopuły, klatki. Takie oświetlenie będzie się wyróżniać na tle pozostałych elementów aranżacji, jednocześnie rozprowadzając przyjemny blask. Regulowane reflektorki sufitowe lub ścienne pozwalają Ci kierować światło tak, aby eksponować najciekawsze detale. Te o podwyższonym stopniu szczelności sprawdzą się również w łazience, gdzie mogą być zarówno głównym punktem świetlnym jak i jedynie dopełnieniem nad lustrem.

Kinkiety loftowe na wysięgnikach doskonale odnajdą się przy łóżku w sypialni, ułatwiając Ci wieczorne czytanie książki. Unikatowa instalacja świetlna stworzona z kilku tych produktów może z łatwością rozświetlić korytarz lub przestrzenne biuro.

Kinkiety loftowe

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności