Więcej kupujesz, więcej zyskujesz

Plafony loftowe

Oświetlenie w stylu loft - plafony o prostej konstrukcji

Loftowy styl jest nieco surowy, kojarzony czasami z oświetleniem w fabrykach lub halach, jednak w nieco ocieplonej wersji. Dla miłośników funkcjonalności oferujemy regulowane reflektorki w różnych kształtach i kolorach. Pozwalają one dowolnie ustawiać kąt padania światła, abyś mógł w łatwy sposób wyeksponować najciekawsze detale swojej aranżacji.

Gdzie najlepiej umieścić plafony loftowe?

Lampy sufitowe w kształcie kopuły sprawdzają się doskonale nad kuchenną wyspą lub sypialnianym łóżkiem, ponieważ taka forma klosza świetnie rozprowadza wydobywany z wnętrza blask i tworzy przytulny klimat. Ażurowe klatki w połączeniu z drewnianymi elementami spełniają nie tylko podstawową funkcję rozprowadzania blasku, ale również będą niecodzienną formą dekoracyjną w każdej aranżacji. W ofercie =mlamp.pl= znajdziesz również plafony loftowe przypominające pająka, które sprawdzą się doskonale w przestronnych pomieszczeniach, ponieważ mnogość źródeł światła i rozłożystość ramion zdecydowanie ułatwiają rozświetlanie większych przestrzeni.

Styl loftowy to również zabawa barwami. Klosze przybierają najróżniejsze odcienie – od klasycznego przezroczystego, przez bursztynowy, miodowy, a kończąc na przydymionym. Poszczególne kolory tworzą różne klimaty, dlatego warto zastanowić się do jakiego pomieszczenia będziesz chciał go umieścić aby odpowiednio dopełnił całości.

Plafony loftowe

Produkt dodany do ulubionych

Korzystamy z plików cookies dzięki którym nasz sklep
może lepiej działać oraz w celach reklamowych
i statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności