Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Lampy stołowe dla dziecka

( ilość produktów: 160 )
Filtry
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
LED
Barwa światła
Możliwość ściemniania
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dodatkowe funkcje
Dostępność

Lampy stołowe dla dziecka - wspaniała forma oświetlenia dla Twojego malucha

Lampy dla dzieci stanowią nieodłączną część pokoju dziecięcego. Lampka stołowa powinna nie tylko zachwycać swoim designem, ale przede wszystkim powinna być funkcjonalnym oświetleniem dla dziecka, które zadba o jego wzrok i bezpieczeństwo. Dla starszych dzieci zalecamy lampki z modułem LED, które zadbają o wzrok najmłodszych i ułatwią wieczorne odrabianie prac domowych. Dodatkowe atuty, które może posiadać lampka takie jak np. zmiana barwy za pomocą modułu RGB będą atrakcją dla odwiedzających koleżanek i kolegów.

jaką lampę stołową do pokoju dziecka wybrać?

Najmłodsi użytkownicy uwielbiają kolory, bajkowe postacie czy designerskie gadżety, dlatego w ich pokoju nie może zabraknąć kolorowej regulowanej lampki na biurko, która będzie towarzyszyła im podczas zabaw, rozwijania pasji czy odrabiania prac domowych. Młodszym dzieciom spodobają się lampki w kształcie kolorowych zwierzaków, które oprócz funkcjonalności dodadzą do wnętrza rewelacyjną ozdobę. Szeroka gama produktowa i kolorystyczna pozwoli Ci na wybranie idealnej lampki dla Twojej pociechy. Wielokolorowe propozycje to opcja rozweselenia wnętrza. Dla księżniczki znajdziesz różowe lampy stołowe z abażurem, a dla małych odkrywców niebieskie, czy zielone lampki stołowe.

Gdzie umieścić lampkę stołową dla dziecka?

Dziecięca lampa stołowa może pełnić funkcję lampki biurkowej. Powinna być ona ustawiona w taki sposób, aby jej światło odbite od gładkich powierzchni lub ekranu komputera nie raziło malucha w oczy. Idealnym umiejscowieniem lampy w przypadku praworęcznych użytkowników jest po lewej stronie, a w przypadku leworęcznych - po prawej. Taki kierunek strumienia światła sprawi, że odrabianie prac domowych będzie łatwiejsze, a biurko dziecka bardziej oświetlone. Oprócz biurka, lampa stołowa może pełnić funkcję lampki nocnej, pozwoli ona na komfortowe czytanie książki w łóżku. A oświetlenie z dodatkową funkcją ściemniacza, pozwoli rodzicom na zmniejszenie natężenia światła, dzięki czemu zasypianie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

pixel