Zapisz na liście ulubioncyh
Stwórz nową listę ulubionych

Oświetlenie świąteczne

( ilość produktów: 58 )
Filtry
Pokaż tylko
Kategoria
Cena
-
Styl
Kolor
Materiał
Wykończenie
Kształt
Producent
Ilość żarówek
Ilość kloszy
Rodzaj żarówki | gwint
Barwa światła
Wysokość
Szerokość
Długość
Regulacja wysokości
Włącznik
Stopień ochrony IP
Dostępność

Kolorowe oświetlenie świąteczne ? poczuj magię w swoim domu

Lampki świąteczne najczęściej kojarzą się ze światełkami zawieszonymi na choince. Coraz częściej jednak oświetlenie świąteczne zdobi nie tylko wnętrza naszych domów, ale także ogrody oraz przestrzenie publiczne. Migoczące gwiazdeczki zawieszone na oknie wypatrują Świętego Mikołaja, który stoi w ogrodzie pośród świecących reniferów. Na mieście można zobaczyć ogromne oświetlone bombki i prezenty stojące przy saniach. Czy można inaczej oddać radość i magię Świąt Bożego Narodzenia, jak kolorowymi świecącymi lampkami?

Jak zawiesić lampki świąteczne w domu?

Choinkowe lampki będą idealnym wyborem nie tylko na drzewko bożonarodzeniowe. Dzięki nim możesz ozdobić ścianę, okno, regały ? rozwiązań jest naprawdę mnóstwo. Stwórz niesamowitą iluminację świetlną w pokoju dziecka zawieszając lampki nad jego łóżkiem. Rozświetl swoje wspomnienia przypinając zdjęcia do lampek na ścianie. Nowoczesną dekoracją w Twoim salonie będą lampki rozrzucone na blacie komody. Dla uzyskania ciekawszego efektu możesz opleść je tiulem. Lampki świąteczne w domu są tak uniwersalne, że możesz je śmiało stosować przez cały rok.

Jak oświetlić dom przy pomocy lamp świątecznych?

Oświetlenie świąteczne domu nie powinno być jaśniejsze niż lampy zewnętrzne. Przede wszystkim dlatego, aby nie oślepiać sąsiadów. Nie powinno być też hałaśliwe, aby nikogo nie drażnić ? takie lepiej zastosować w domu. Jak więc dobrać odpowiednie oświetlenie świąteczne na posesję? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, ile miejsca możesz przeznaczyć na bożonarodzeniowe ozdoby świetlne. Zawieś lampki choinkowe na drzewach lub krzewach. Ozdobne świecące siatki zwisające wzdłuż dachu będą idealną dekoracją elewacji. W ogrodzie na trawniku możesz ustawić świecące Mikołaje, bałwanki, renifery ? tak naprawdę wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Daj się jej ponieść!

pixel